You are browsing the archive for Győr Archives - Page 8 of 13 - Elit Sportfogadók Klubja.

by

A Videoton fordulatos meccsen verte a Győrt

2014. August 9. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A Videoton fordulatos mérkőzésen 3-2-re legyőzte hazai pályán a Győrt a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati játéknapján, ezzel továbbra is százszázalékos.
Rudolf Gergely

Székesfehérvár, 2014. augusztus 9. Szolnoki Roland, a Videoton (b) és Rudolf Gergely, a Győr játékosa az OTP Bank Liga Videoton FC – Győri ETO mérkőzésén, a székesfehérvári Sóstói Stadionban 2014. augusztus 9-én. MTI Fotó: Beliczay László
Azonosító: DBELO20140809004

Read the rest of this entry →

by

Legjobbja nélkül utazik Miskolcra a Haladás

2014. August 9. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Artner Tamás
Nehéz bajnoki meccsre számíthat vasárnap a Haladás, a DVTK otthonában az NB I legjobb csapatai is megszenvednek a pontszerzésért.

 

A Haladás egy Újpest elleni vereséggel kezdte, majd egy kecskeméti győzelemmel folytatta a bajnoki szezont, vasárnap pedig a két meccsen négy pontot gyűjtő DVTK otthonában lép pályára. A szombathelyiek dolgát nehezíti, hogy nem számíthatnak egyik legjobb játékosukra, Radó Andrásra, aki fájós térde miatt nem léphet pályára, ezzel a támadósorban komoly veszteség érte a Haladást.

Read the rest of this entry →

by

Többet kommunikálnak a Videoton-focisták

2014. August 9. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A Videoton fiatal labdarúgója, Kleinheisler László szerint az idén többet kommunikálnak a pályán, mint tavaly, és ezt a fajta játékot kell tovább folytatniuk majd szombaton, amikor a Győr érkezik Székesfehérvárra.

Generic

A Videoton és a Győr is meglepetéssel kezdte a bajnokságot, hiszen a székesfehérváriak csupán 1-1-es döntetlent játszottak otthon az Újpesttel, a győriek pedig 2-0-ra kikaptak Pakson. A második fordulóban mindkét együttes javított, a Videoton 3-0-ra verte a Pápát, a Győr pedig 3-1-re nyert a Budapest Honvéd ellen. Szombaton délután a székesfehérvári Sóstói stadionban csap össze a két csapat, Kleinheisler László, a Videoton fiatal játékosa szerint nagyon jó meccsre van kilátás.

Read the rest of this entry →

by

Kevesebb lesz a százszázalékos csapat

2014. August 7. Thursday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A három százszázalékos csapat közül kettő egymással játszik a labdarúgó OTP Bank Liga hétvégi, 3. fordulójában.

A pénteki nyitótalálkozón a Paks az MTK-t fogadja, azaz biztos, hogy tovább csökken a hibátlan együttesek száma.

A jobb gólkülönbségével éllovas Videoton a tavaly bajnok, legutóbb ezüstérmes Győrt látja vendégül. Az ETO egy-egy győzelemmel és vereséggel kezdte az idényt, illetve még júliusban kiesett az Európa Liga-selejtező második fordulójában.

A címvédő Debrecen a hétközi, fájó Bajnokok Ligája-búcsút követően – a hajdúsági együttes hosszabbításban kapott góllal esett ki a fehérorosz BATE Boriszovval szemben – szombaton a Puskás Akadémia ellen javíthat.

A Ferencváros-Dunaújváros mérkőzést a zöld-fehérek vasárnapi, Chelsea elleni stadionavatója miatt elhalasztották.

Read the rest of this entry →

by

Magabiztos győri siker

2014. August 3. Sunday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A legutóbbi szezonban ezüstérmes Győr hazai környezetben 3-1-re nyert a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójának vasárnapi játéknapján.

 

OTP Bank Liga, 2. forduló:

Győri ETO FC-Budapest Honvéd 3-1 (1-1)

Győr, 2500 néző, v: Németh Á.
gólszerzők: Priskin (19.), Rudolf (76., 11-esből), Pátkai (79.), illetve Youla (27.)
kiállítva: Alcibiade (73.)
sárga lap: Kamber (50.), illetve Mello (18.), Ikenne-King (21.), Alcibiade (40., 73.), Job (81.)

Read the rest of this entry →

by

Kalmár Lipcsébe szerződött

2014. July 30. Wednesday in Egyéb, Hírek, Német 2. Bundesliga

A német labdarúgó-bajnokság másodosztályában folytatja pályafutását Kalmár Zsolt, a Győri ETO FC válogatott középpályása, miután megállapodott az RB Leipzig csapatával.

Generic

A magyar játékos a győriek hivatalos honlapján mondott köszönetet azért, hogy a klub segítette a szakmai fejlődését.

Read the rest of this entry →

by

Kalmár Zsolt Lipcsében folytatja pályafutását

2014. July 29. Tuesday in Egyéb, Hírek

Kalmár Zsolt elhagyja a Győri ETO FC labdarúgócsapatát, és a német másodosztályú RB Leipzigben szerepel.

 

A magyar klub kedden jelentette be, hogy a középpályás – aki tagja volt az U19-es Eb-n szereplő válogatottnak is – ötéves szerződést kötött a Red Bull-csoporttal, és annak lipcsei együtteséhez került.

Kalmár a győri honlapon elmondta: sokat köszönhet az ETO-nak, s kiemelte, hogy itt lett felnőtt játékos és válogatott. Hozzátette: bízik abban is, hogy a csapat vissza tudja hódítani a magyar bajnoki címet.

spi \ skt \ blz

MTI 2014. július 29., kedd 16:02

by

Győzelemmel rajtolt a Győr ellen a Paks

2014. July 28. Monday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A Paks hazai pályán 2-0-ra nyert a Győr ellen a labdarúgó OTP Bank Liga nyitófordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.

 

A paksiak hazai pályán legutóbb 2010-ben győzték le az ETO-t – akkor 2-1-re -, azóta a győriek kétszer 2–1-re nyertek, egyszer 0–0-s döntetlennel utaztak haza.

OTP Bank Liga, 1. forduló:

MVM-Paks – Győri ETO FC 2-0 (2-0)

Paks, 2000 néző, v.: Erdős
gólszerzők: Kecskés (19.), Heffler T. (25.)
sárga lap: Andric (56.), Koltai (69.)

Read the rest of this entry →

by

Eppel gólokkal pótolná a gólkirályt

2014. July 26. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Simon Attila
Eppel Márton tisztában van vele, hogy nehéz feladat előtt áll, hiszen a gólkirályt kell pótolnia Pakson, a hétvégi ellenfél, a Győri ETO pedig klubrekordot állíthat be.

 

Vasárnap a Győr Paksra látogat, amely tavaly a gólkirályt adta az NB I-nek Simon Attila személyében. A csatár azonban eligazolt, és a helyére érkezett az MTK-ból Eppel Márton, aki korábban már volt a Paks játékosa, és aki az első félévben tavaly még játszott a kék-fehéreknél, de utána mellőzte őt Garami József vezetőedző.

Read the rest of this entry →

by

Nyert, de búcsúzott a Győr

2014. July 25. Friday in Hírek, UEFA Európa Liga

A bajnoki ezüstérmes Győr a csütörtöki visszavágón 1-0-ra nyert a svéd Göteborg vendégeként a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének második fordulójában, azonban 3-1-es összesítéssel búcsúzott a sorozattól.

 

Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó:

IFK Göteborg (svéd)-Győri ETO FC 0-1 (0-0)

Göteborg, 8000 néző, v.: Frankowski (lengyel)
Továbbjutott: az IFK Göteborg, 3-1-es összesítéssel.
gólszerző: Andric (68.)
kiállítva: Rudolf (66.)
sárga lap: Augustinsson (71.), illetve Rudolf (33.), Pátkai (41.), Lang (72.)

Read the rest of this entry →