Labdarúgó NB I – Könnyedén győzte le a Debrecen a Honvédot
2012. September 16. Sunday in Eredmények, Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga
A címvédő Debrecen hazai pályán 4-1-re legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga hetedik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
OTP Bank Liga, 7. forduló
DVSC-TEVA – Budapest Honvéd 4-1 (2-1)
Debrecen, 7000 néző, v.: Bognár
gólszerzők: Sidibe (5., 64.), Coulibaly (8.), Szűcs (53.), illetve Vernes (21.)
sárga lap: Baráth (49.), Ignjatovic (91.)
DVSC:
Verpecz – Bernáth, Simac, Szűcs, Korhut (Varga R., 68.) – Kulcsár, Varga J., Szakály, Bódi (Ferenczi, 75.) – Coulibaly, Sidibe (Dombi, 83.)
Honvéd:
Szemerédi – Lovric, Debreceni, Ignjatovic, Baráth – Ivancsics, Johnson, Zivanovic (Odia, 53.), Diaby (Tchami, 53.) – Vernes (Hidi, 67.), Délczeg

Debrecen, 2012. szeptember 16. Debreceni András, a Honvéd játékosa (b) és a debreceni Adamo Coulibaly harcol a labdáért a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójának DVSC-TEVA – Budapest Honvéd mérkőzésén a debreceni Oláh Gábor utcai stadionban 2012. szeptember 16-án. MTI Fotó: Czeglédi Zsolt








