Labdarúgó NB I – Fölényes győzelemmel kezdett a címvédő Debrecen
2012. July 29. Sunday in Eredmények, Hírek, Magyar NB I.
Debrecen, 2012. július 28., szombat (MTI) – A címvédő DVSC-TEVA hazai pályán a vártnál simábban, 4-1-re legyőzte a legutóbb harmadik Győri ETO-t a labdarúgó OTP Bank Liga első fordulójában szombaton.
A Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójára készülő debreceni együttes legutóbb a 2010/2011-es szezon utolsó fordulójában szenvedett vereséget az NB I-ben.
OTP Liga, 1. forduló:
DVSC-TEVA – Győri ETO FC 4-1 (4-1)









