You are browsing the archive for TV Műsor Archives - Elit Sportfogadók Klubja.

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2013. March 8. Friday in Előzetes, Hírek, TV Műsor

2013. március 8.-10. – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 8., péntek:

m1
  • 13.29: Rövidpályás gyorskorcsolya-vb, Debrecen
Duna
  • 19.00: Labdarúgás, OTP BAnk Liga, Kaposvár-Kecskemét
Sport1
  • 16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Bp. Honvéd
  • 21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Osasuna
Sport 2
  • 16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, AK Barsz-Szalavat Julajev
SportKlub
  • 18.30: Kézilabda, női NB I: Veszprém-Érd
  • 20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan
Eurosport
  • 11.45: Északi összetett, Világkupa, Lahti, síugrás
  • 13.15: Labdarúgás, Algarve Kupa, Németország-Japán
  • 15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
  • 18.00: Síugrás, Világkupa, Lahti
  • 19.00: Labdarúgás, Algarve Kupa, Izland-Svédország
  • 21.00: Ökölvívás, Bigger’s Better
Eurosport 2
  • 14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz
  • 18.00: Labdarúgás, német másodosztály, FSV Frankfurt-Aalen
  • 20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Nürnberg
  • 23.30: Baseball, World Classic, Spanyolország-Puerto Rico
Digisport 1
  • 16.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Siena
  • 19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Málaga-Panathinaikosz
Digisport 2
  • 17.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Vasas
  • 20.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Estoril

Read the rest of this entry →

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

2013. March 5. Tuesday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor, UEFA Európa Liga

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 5., kedd:

Sport 1
  • 20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Real Madrid
Eurosport
  • 14.45: Kerékpár, Párizs-Nizza, 2. szakasz
Eurosport 2
  • 19.15: Síakrobatika, vb, félcső, Oslo
  • 21.30: Kosárlabda, EuroKupa, negyeddöntő, Ulm – Bilbao
Digisport 1
  • 20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Borussia Dortmund-Sahtar Donyeck

márcis 6., szerda:

Sport 1
  • 3.30: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers
  • 17.45: Labdarúgás, Ligakupa, negyeddöntő, visszavágó, DVSC-TEVA -Videoton
SportKlub
  • 18.30: Kézilabda, Női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria -Győri Audi ETO KC
Eurosport
  • 14.45: Kerékpár, Párizs-Nizza, 3. szakasz
  • 17.45: Labdarúgás, Algerve Kupa, Dánia-Németország
Eurosport 2
  • 14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 1. szakasz
  • 17.00: Labdarúgás, Algerve Kupa, Svédország-Kína
  • 20.30: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Valencia-Kazany
Digisport 1
  • 20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, PSG-Valencia
Digisport 2
  • 17.45: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, Miskolci Jegesmedvék – Dab.Docler
  • 20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Juventus-Celtic

spi \ sag

MTI 2013. március 5., kedd 7:50

Élő tv-sportközvetítések – 2013/02/25-26 – hétfő, kedd

2013. February 25. Monday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 25., hétfő:

Sport1
  • 16.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Atlant-SZKA
  • 21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Osasuna
Sport2
  • 11.00, 16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
Sportklub
  • 19.00: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Napoli
  • 21.00: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Pescara
Eurosport
  • 8.30, 12.30: Snooker, Haikou world open
Read the rest of this entry →

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

2012. November 20. Tuesday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor, UEFA Bajnokok Ligája

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 20., kedd:

Sport 1

  • 16.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, 4. forduló, első mérkőzés, Győri ETO FC-MVM Paks
  • 20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Juventus-Chelsea

Sport 2

  • 16.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Moszkva-Vityaz
  • 19.00: Kosárlabda, Eurochallenge, 3. forduló, BC Timisoara-Szolnoki Olaj

Eurosport 2

  • 18.30: Kosárlabda, Európa Kupa, KK Cibona Zagreb-Cholet
  • 20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Valencia Basket-S.Oliver Baskets Wurzburg

Digisport 1

  • 17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Szpartak Moszkva-FC Barcelona
  • 20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, FC Valencia-Bayern München

Digisport 2

  • 17.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, BATE Boriszov-Lille
  • 20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Galatasaray-Manchester United

november 21., szerda:

Sport 1

  • 4.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Brooklyn Nets
  • 20.30: Kézilabda, Atlético Madrid-Granollers, spanyol bajnokság

Sport 2

  • 17.15: Labdarúgás, Nyíregyháza – DVSC-TEVA, Magyar Kupa, 4. forduló, 1. mérkőzés

Sport Klub

  • 18.30: Kézilabda, férfi NB I, Gyöngyös-Pick Szeged

Eurosport

  • 17.00: Labdarúgás, NextGen Series utánpótlás mérkőzés, Dortmund-Rosenborg

Eurosport 2

  • 17.30: Kosárlabda, EuroKupa, Lokomotiv Kuban-Galatasaray

Digisport 1

  • 17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Zenit-Málaga
  • 20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester City-Real Madrid

Digisport 2

  • 17.50: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Euroleasing-CSM Targoviste
  • 20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ajax-Borussia Dortmund

sgg \ skt \ blz

MTI 2012. november 20., kedd 8:00

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

2012. November 6. Tuesday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 6., kedd:

Sport1

  • 20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Real Madrid-Dortmund

Eurosport

  • 8.30: Sznúker, Ázsia torna
  • 11.30, 13.00, 15.00: Futsal, világbajnokság, Thaiföld

Eurosport2

  • 10.30, 16.00: Rögbi, Skócia
  • 13.00: Futsal, világbajnokság, Thaiföld
  • 20.45: Kosárlabda, Férfi EK, Valencia-Banvit

Digisport1

  • 15.00: Tenisz, ATP-vb, London
  • 20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Schalke 04-Arsenal

Digisport2

  • 18.50: Vízialbda, Férfi ob I, Eger-Vasas
  • 20.40: Labdarúgás, Bajnokok L, Manchester City-Ajax

november 7., szerda:

Sport1

  • 2.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City-Toronto
  • 13.15: Labdarúgás, U19-es Eb-selejtező, Magyarország-Ausztria

SportKlub

  • 18.30: Kézilabda, női NB I, Győr-FTC

Eurosport

  • 8.30: Sznúker, Ázsia torna
  • 11.00, 13.00: Futsal, világbajnokság, Thaiföld
  • 18.00: Labdarúgás, utánpótlás-mérkőzés, Dortmund-Internazionale

Eurosport2

  • 10.00, 16.00: Rögbi, Skócia
  • 12.30: Sznúker, Ázsia torna
  • 18.15: Labdarúgás, női BL, Lyon-Zorkij
  • 20.00: Kosárlabda, Férfi EK, Sopot-Galatasaray

Digisport1

  • 15.00: Tenisz, ATP-vb, London
  • 17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron-Schio
  • 20.10: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Chelsea-Sahtar Donyeck

Digisport2

  • 20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Celtic-Barcelona

spi \ sgr \ sgg \ blz

MTI 2012. november 6., kedd 8:00

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2012. November 2. Friday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 2., péntek:

Sport 1

  • 14.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avangard Omszk
  • 19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 13. forduló, Újpest FC-Egri FC

Sport 2

  • 16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 13. forduló, KTE-Phoenix Mecano – Diósgyőr
  • 20.30: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Cambridge City-Milton Keynes Dons

Eurosport

  • 8.30 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, elődöntő

Eurosport 2

  • 11.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Olaszország-Ausztrália
  • 13.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Argentína-Mexikó
  • 15.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Spanyolország-Irán
  • 18.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hertha BSC-Ingolstadt
  • 20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-SpVgg Greuther Fürth

Digisport 1

  • 14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs, negyeddöntő
  • 18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Besiktas-CSZKA Moszkva

Digisport 2

  • 16.55: Röplabda, férfi Interliga, Fino Kaposvár-Unicef Bratislava
  • 19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs, negyeddöntő
Read the rest of this entry →

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

2012. September 19. Wednesday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor, UEFA Európa Liga

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 19., szerda:

Sport Klub

  • 18:15 ó: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred – FTC-PLER

Eurosport

  • 8:30 ó, 13:30 ó: Snooker, Nemzetközi Mesterek Tornája, Sanghaj
  • 14:30 ó: Kerékpár, országúti világbajnokság, férfi időfutam, Hollandia

Eurosport 2

  • 8:30 ó: Snooker, Nemzetközi Mesterek Tornája, Sanghaj
  • 12 ó, 16 ó: Krikett, Twenty20 világbajnokság, Sri Lanka

Digisport 1

  • 17:50 ó: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Michalovce-Ferencváros
  • 20:25 ó: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Chelsea-Juventus

Digisport 2

  • 20:40 ó: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Szpartak Moszkva
szeptember 20., csütörtök:

Story 4

  • 20:55 ó: Labdarúgás, Európa Liga, Genk-Videoton FC

Sport 2

  • 17:30 ó: Jégkorong, KHL, Dinamo Moszkva-Dinamo Minszk

Eurosport

  • 8:30 ó, 13:30 ó: Snooker, Nemzetközi Mesterek Tornája, Sanghaj

Eurosport 2

  • 8:30 ó, 13:30 ó: Snooker, Nemzetközi Mesterek Tornája, Sanghaj
  • 16:30 ó: Krikett, Twenty20 világbajnokság, Sri Lanka

Digisport 1

  • 18:40 ó: Labdarúgás, Európa Liga, VfB Stuttgart-Steaua Bucuresti
  • 21 ó: Labdarúgás, Európa Liga, Internazionale-Rubin Kazany

Digisport 2

  • 18:55 ó: Labdarúgás, Európa Liga, Young Boys-Liverpool
  • 21 ó: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham-Lazio

sgg \ skt \ sag

MTI 2012. szeptember 19., szerda 8:00

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

2012. September 3. Monday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 3., hétfő:

M2

21:22 ó: Paralimpia, London

Sport Klub

20:30 ó: Labdarúgás, RC Lens-Angers SCO, francia bajnokság

Eurosport

15 ó: Kerékpár, spanyol körverseny, 16. szakasz
17:45 ó: Tenisz, US Open, New York

Eurosport 2

17 ó: Tenisz, US Open, New York

szeptember 4., kedd:

M2

21:18 ó: Paralimpia, London

Sport 2

17 ó: Jégkorong, Dinamo Moszkva-Avangard Omszk, KHL

Eurosport

9 ó, 12:30 ó: Labdarúgás, U20-as női vb, elődöntő

Eurosport 2

17 ó: Tenisz, US Open, New York

Digisport 1

20:10 ó: Kézilabda, Magdeburg-Hamburg, német bajnokság

Digisport 2

17:55 ó: Jégkorong, European Trophy, Kometa Brno-HC Plzen 1929

sgj \ ksy

MTI 2012. szeptember 3., hétfő 8:00

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

2012. August 20. Monday in ÉLŐ közvetítés, Francia Ligue 1., Hírek, Spanyol Primera Divízió, TV Műsor

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

augusztus 20., hétfő:

M2

16:55 ó: Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj

Sport Klub

20:30 ó: Labdarúgás, francia bajnokság, Le Mans FC-AJ Auxerre

Sport 1

19 ó: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Osasuna
21 ó: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Granada

Sport 2

20:30 ó: Labdarúgás, Német Kupa, Regensburg-Bayern München

Eurosport

9, 12 ó: Labdarúgás, U20-as női vb, Japán: Ghána-Egyesült Államok,
Németország-Kína
16 ó: Kerékpár, spanyol körverseny, 3. szakasz

Eurosport 2

9, 12 ó: Labdarúgás, U20-as női vb, Japán: Koreai NDK-Norvégia, Argentína-Kanada
18:30 ó: Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország: Lechia Gdansk-Polonia Warszawa
22 ó: Kerékpár, Egyesült Államok, 1. szakasz

Digisport 1

20:45 ó: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester United

Read the rest of this entry →

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2012. August 17. Friday in Angol Premier Liga, ÉLŐ közvetítés, Hírek, Magyar NB I., Spanyol Primera Divízió, TV Műsor

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

augusztus 17., péntek:

Duna TV

15 ó: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Nyíregyházi Spartacus-Ferencváros II

Sport Klub

20:45 ó: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nancy

Sport 1

18:30 ó: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 4. forduló, Kecskeméti TE-Kaposvár

Sport 2

21 ó: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, 1. forduló

Eurosport

11 ó, 12:15 ó, 13:30 ó: Strandlabdarúgás, Euroliga, Spanyolország: Ukrajna-Izrael, Andorra-Anglia, Lengyelország-Spanyolország
17 ó: Síugrás, Nyári Grand Prix, Hinterzarten
19 ó: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, negyeddöntő

Eurosport 2

11:45 ó: Ausztrál Futball Liga, 21. forduló, Geelong Cats-St. Kilda FC
15 ó: Strandlabdarúgás, Euroliga, Spanyolország: Portugália-Svájc
20 ó: Síugrás, Nyári Grand Prix, Hinterzarten

Digisport 1

1 ó, 17 ó: Tenisz, ATP Masters, Cincinnati, nyolcaddöntők

Digisport 2

1:55 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Internacional
15:15 ó: Motorsport, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, 1. szabadedzés
16:10 ó: Motorsport, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, 1. szabadedzés
17:10 ó: Motorsport, Moto2, Indianapolisi Nagydíj, 1. szabadedzés
20 ó: Atlétika, Gyémánt Liga, Stockholm
22:15 ó: Motorsport, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, 2. szabadedzés

Read the rest of this entry →