Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2013. March 8. Friday in Előzetes, Hírek, TV Műsor

2013. március 8.-10. – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 8., péntek:

m1
  • 13.29: Rövidpályás gyorskorcsolya-vb, Debrecen
Duna
  • 19.00: Labdarúgás, OTP BAnk Liga, Kaposvár-Kecskemét
Sport1
  • 16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Bp. Honvéd
  • 21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Osasuna
Sport 2
  • 16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, AK Barsz-Szalavat Julajev
SportKlub
  • 18.30: Kézilabda, női NB I: Veszprém-Érd
  • 20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan
Eurosport
  • 11.45: Északi összetett, Világkupa, Lahti, síugrás
  • 13.15: Labdarúgás, Algarve Kupa, Németország-Japán
  • 15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
  • 18.00: Síugrás, Világkupa, Lahti
  • 19.00: Labdarúgás, Algarve Kupa, Izland-Svédország
  • 21.00: Ökölvívás, Bigger’s Better
Eurosport 2
  • 14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz
  • 18.00: Labdarúgás, német másodosztály, FSV Frankfurt-Aalen
  • 20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Nürnberg
  • 23.30: Baseball, World Classic, Spanyolország-Puerto Rico
Digisport 1
  • 16.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Siena
  • 19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Málaga-Panathinaikosz
Digisport 2
  • 17.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Vasas
  • 20.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Estoril

március 9., szombat:

m1
  • 14.45: Rövidpályás gyorskorcsolya-vb, Debrecen
Duna
  • 14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Haladás
Sport 1
  • 4.30: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Calgary Flames
  • 15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Eger-Videoton
  • 18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Siófok
Sport 2
  • 13.45: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Everton-Wigan
  • 15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Pápa
  • 20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Deportivo La Coruna
  • 22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Sevilla
SportKlub
  • 13.00: Labdarúgás, orosz bajnokság, Krilja Szovjetova-CSZKA Moszkva
  • 15.45: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vác-Issy Paris
  • 20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma
  • 23.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Real Salt Lake
Eurosport
  • 9.45: Északi összetett, Világkupa, Lahti, síugrás
  • 10.45: Sífutás, Világkupa, Lahti, férfi és női sprint
  • 12.45: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, férfi sprint
  • 14.45: Északi összetett, Világkupa, Lahti, sífutás
  • 15.45: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, női sprint
  • 17.15: Síugrás, Világkupa, Lahti, csapatverseny
Eurosport 2
  • 9.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
  • 10.30: Alpesi sí, Ofterschwang, női óriás-műlesiklás, 1. futam
  • 12.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
  • 13.30: Alpesi sí, Ofterschwang, női óriás-műlesiklás, 2. futam
  • 15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Dortmund
  • 18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bremen
Digisport 1
  • 15.45: Kézilabda, női BL, középdöntő, FTC-Valcea
  • 20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
Digisport 2
  • 15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Swansea
  • 18.00: Kosárlabda, NCAA, Georgetown-Swansea
  • 21.10: Labdarúgás, portugál bajnokság, Academica-Sporting

március 10., vasárnap:

m1
  • 13.45/15.20: Rövidpályás gyorskorcsolya-vb, Debrecen
  • 16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Újpest
Sport 1
  • 3.00: Ökölvívás, IBF félnehézsúlyú vb-címmérkőzés, Cloud-Hopkins, New York
  • 15.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Millwall-Blackburn
  • 17.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester United-Chelsea
  • 21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Sociedad
Sport 2
  • 12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Villarreal-Sporting
  • 14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Zwolle
  • 18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Pécs
Sport M
  • 16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnok-Szkopje
SporKlub
  • 12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Pescara
  • 15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Catania
  • 17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Bastia
  • 20.30: Labdarúgás, Internazionale-Bologna
Eurosport
  • 9.00: Sífutás, Világkupa, Lahti, női 10 km
  • 10.15: Alpesi sí, Ofterschwang, női műlesiklás, 1. futam
  • 11.15: Sífutás, Világkupa, Lahti, férfi 15 km
  • 12.15: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, férfi váltó
  • 13.45: Síugrás, Világkupa, Lahti
  • 15.30: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, női váltó
Eurosport 2
  • 9.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 1. futam
  • 12.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 2. futam
  • 13.30: Alpesi sí, Ofterschwang, női műlesiklás, 2. futam
  • 14.30: Síakrobatika, világbajnokság, Oslo
  • 15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Eintracht Frankfurt
  • 17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Hamburg
Digisport 1
  • 16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham
  • 18.55: Kézilabda, női BL, középdöntő, Podgorica-Győr
  • 21.10: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Gil Vicente
Digisport 2
  • 13.55: Futsal, női Magyar Kupa, döntő
  • 16.15: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő
  • 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

spi \ sag

MTI 2013. március 8., péntek 7:50

Sportfogadás - Unibet

Related Articles

Leave a Reply