Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
2013. March 8. Friday in Előzetes, Hírek, TV Műsor
2013. március 8.-10. – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
március 8., péntek:
m1
- 13.29: Rövidpályás gyorskorcsolya-vb, Debrecen
Duna
- 19.00: Labdarúgás, OTP BAnk Liga, Kaposvár-Kecskemét
Sport1
- 16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Bp. Honvéd
- 21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Osasuna
Sport 2
- 16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, AK Barsz-Szalavat Julajev
SportKlub
- 18.30: Kézilabda, női NB I: Veszprém-Érd
- 20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan
Eurosport
- 11.45: Északi összetett, Világkupa, Lahti, síugrás
- 13.15: Labdarúgás, Algarve Kupa, Németország-Japán
- 15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
- 18.00: Síugrás, Világkupa, Lahti
- 19.00: Labdarúgás, Algarve Kupa, Izland-Svédország
- 21.00: Ökölvívás, Bigger’s Better
Eurosport 2
- 14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz
- 18.00: Labdarúgás, német másodosztály, FSV Frankfurt-Aalen
- 20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Nürnberg
- 23.30: Baseball, World Classic, Spanyolország-Puerto Rico
Digisport 1
- 16.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Siena
- 19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Málaga-Panathinaikosz
Digisport 2
- 17.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Vasas
- 20.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Estoril
március 9., szombat:
m1
- 14.45: Rövidpályás gyorskorcsolya-vb, Debrecen
Duna
- 14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Haladás
Sport 1
- 4.30: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Calgary Flames
- 15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Eger-Videoton
- 18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Siófok
Sport 2
- 13.45: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Everton-Wigan
- 15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Pápa
- 20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Deportivo La Coruna
- 22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Sevilla
SportKlub
- 13.00: Labdarúgás, orosz bajnokság, Krilja Szovjetova-CSZKA Moszkva
- 15.45: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vác-Issy Paris
- 20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma
- 23.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Real Salt Lake
Eurosport
- 9.45: Északi összetett, Világkupa, Lahti, síugrás
- 10.45: Sífutás, Világkupa, Lahti, férfi és női sprint
- 12.45: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, férfi sprint
- 14.45: Északi összetett, Világkupa, Lahti, sífutás
- 15.45: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, női sprint
- 17.15: Síugrás, Világkupa, Lahti, csapatverseny
Eurosport 2
- 9.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
- 10.30: Alpesi sí, Ofterschwang, női óriás-műlesiklás, 1. futam
- 12.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
- 13.30: Alpesi sí, Ofterschwang, női óriás-műlesiklás, 2. futam
- 15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Dortmund
- 18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bremen
Digisport 1
- 15.45: Kézilabda, női BL, középdöntő, FTC-Valcea
- 20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
Digisport 2
- 15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Swansea
- 18.00: Kosárlabda, NCAA, Georgetown-Swansea
- 21.10: Labdarúgás, portugál bajnokság, Academica-Sporting
március 10., vasárnap:
m1
- 13.45/15.20: Rövidpályás gyorskorcsolya-vb, Debrecen
- 16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Újpest
Sport 1
- 3.00: Ökölvívás, IBF félnehézsúlyú vb-címmérkőzés, Cloud-Hopkins, New York
- 15.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Millwall-Blackburn
- 17.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester United-Chelsea
- 21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Sociedad
Sport 2
- 12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Villarreal-Sporting
- 14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Zwolle
- 18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Pécs
Sport M
- 16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnok-Szkopje
SporKlub
- 12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Pescara
- 15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Catania
- 17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Bastia
- 20.30: Labdarúgás, Internazionale-Bologna
Eurosport
- 9.00: Sífutás, Világkupa, Lahti, női 10 km
- 10.15: Alpesi sí, Ofterschwang, női műlesiklás, 1. futam
- 11.15: Sífutás, Világkupa, Lahti, férfi 15 km
- 12.15: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, férfi váltó
- 13.45: Síugrás, Világkupa, Lahti
- 15.30: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, női váltó
Eurosport 2
- 9.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 1. futam
- 12.30: Alpesi sí, Világkupa, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 2. futam
- 13.30: Alpesi sí, Ofterschwang, női műlesiklás, 2. futam
- 14.30: Síakrobatika, világbajnokság, Oslo
- 15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Eintracht Frankfurt
- 17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Hamburg
Digisport 1
- 16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham
- 18.55: Kézilabda, női BL, középdöntő, Podgorica-Győr
- 21.10: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Gil Vicente
Digisport 2
- 13.55: Futsal, női Magyar Kupa, döntő
- 16.15: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő
- 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
spi \ sag
MTI 2013. március 8., péntek 7:50
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.