Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2012. November 2. Friday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 2., péntek:

Sport 1

  • 14.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avangard Omszk
  • 19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 13. forduló, Újpest FC-Egri FC

Sport 2

  • 16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 13. forduló, KTE-Phoenix Mecano – Diósgyőr
  • 20.30: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Cambridge City-Milton Keynes Dons

Eurosport

  • 8.30 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, elődöntő

Eurosport 2

  • 11.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Olaszország-Ausztrália
  • 13.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Argentína-Mexikó
  • 15.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Spanyolország-Irán
  • 18.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hertha BSC-Ingolstadt
  • 20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-SpVgg Greuther Fürth

Digisport 1

  • 14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs, negyeddöntő
  • 18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Besiktas-CSZKA Moszkva

Digisport 2

  • 16.55: Röplabda, férfi Interliga, Fino Kaposvár-Unicef Bratislava
  • 19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs, negyeddöntő
november 3., szombat:

M1

  • 13.30: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő edzés

M2

  • 13.45: Labdarúgás, MTK Budapest-Ferencvárosi TC, OTP Bank Liga 13. forduló

Sport 1

  • 15.45: Labdarúgás, Lombard Pápa-Haladás, OTP Bank Liga 13. forduló
  • 18.15: Labdarúgás, DVSC-TEVA – MVM Paks, OTP Bank Liga 13. forduló

Sport 2

  • 14.00: Labdarúgás, Hereford United-Shrewsbury Town, angol FA Kupa 1. forduló
  • 16.00: Labdarúgás, Bristol Rovers-Sheffield United, angol FA Kupa 1. forduló
  • 18.00: Labdarúgás, Barcelona-Celta Vigo, spanyol bajnokság
  • 20.00: Labdarúgás, Real Madrid-Zaragoza, spanyol bajnokság
  • 22.00: Labdarúgás, Valencia-Atlético Madrid, spanyol bajnokság

Sport M

  • 19.00 Kosárlabda, Crvena zvezda-Szolnoki Olaj, Adria-liga 7. forduló

Sport Klub

  • 18.00: Labdarúgás, Milan-Chievo, olasz bajnokság
  • 20.30: Labdarúgás, Juventus-Internazionale, olasz bajnokság

Eurosport

  • 8.30: Autósport, túraautó-vb, Sanghaj
  • 9.30: Műkorcsolya, ISU Nagydíj, Kína Kupa
  • 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
  • 21.30: Amerikaifutball, NCAA, Notre Dame-Pittsburgh

Eurosport 2

  • 7.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
  • 13.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Oroszország-Salamon-szigetek
  • 14.30: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Csehország-Kuvait
  • 15.30: Labdarúgás, Dortmund-VfB Stuttgart, német bajnokság
  • 18.30: Labdarúgás, HSV Hamburg-Bayern München, német bajnokság

Digisport 1

  • 11.45: Vízilabda, Magyarország-Olaszország, férfi Világliga-selejtező
  • 15.35: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana
  • 17.25: Tenisz, ATP-torna, Párizs
  • 22.25: Labdarúgás, Grémio-Ponte Preta, brazil bajnokság

Digisport 2

  • 13.30: Labdarúgás, Manchester United-Arsenal, angol bajnokság
  • 15.55: Labdarúgás, Swansea-Chelsea, angol bajnokság
  • 18.25: Labdarúgás, West Ham United-Manchester City, angol bajnokság
  • 21.25: Labdarúgás, Benfica-Guimaraes, portugál bajnokság
  • 23.45: Ökölvívás, Marco Huck-Firat Aslan, WBO-címmérkőzés
november 4., vasárnap:

M1

  • 13.30: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj
  • 16.25: Labdarúgás, Kaposvári Rákóczi-Videoton FC, OTP Bank Liga 13. forduló

M2

  • 8.48: Autósport, túraautó-vb, Sanghaj

Sport 1

  • 12.00: Labdarúgás, Real Sociedad-Espanyol, spanyol bajnokság
  • 17.00: Kézilabda, Szlovákia-Magyarország, férfi Eb-selejtező
  • 21.30: Labdarúgás, Sevilla-Levante, spanyol bajnokság

Sport 2

  • 14.30: Labdarúgás, Twente-Feyenoord, holland bajnokság
  • 18.15: Labdarúgás, Győri ETO-Bp. Honvéd, OTP Bank Liga 13. forduló
  • 22.15: Amerikaifutball, NFL, New York Giants-Pittsburgh Steelers

Sport Klub

  • 12.30: Labdarúgás, Pescara-Parma, olasz bajnokság
  • 15.00: Labdarúgás, Napoli-Torino, olasz bajnokság
  • 17.15: Jégkorong, SAPA Fehérvár AV19-Dornbirner Eishockey Club, EBEL
  • 20.30: Labdarúgás, Roma-Palermo, olasz bajnokság

Eurosport

  • 7.45: Autósport, túraautó-vb, Sanghaj
  • 13.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Portugália-Japán
  • 15.00: Atlétika, New York Maraton
  • 19.00: Versenytánc, Spanyolország

Eurosport 2

  • 7.00, 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
  • 11.00: Futsal, vb, Thaiföld, csoportmérkőzés, Paraguay-Costa Rica
  • 15.30: Labdarúgás, Bayer Leverkusen-Fortuna Dusseldorf, német bajnokság
  • 17.30: Labdarúgás, Werder Bremen-Mainz, német bajnokság

Digisport 1

  • 00.55: Amerikaifutball, NCAA, Oklahoma State-Kansas State
  • 14.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Sävehof-Ferencváros
  • 16.55: Labdarúgás, Liverpool-Newcastle, angol bajnokság
  • 19:55 Labdarúgás, brazil bajnokság

Digisport 2

  • 11.45: Autósport, F3, Barcelona
  • 12.30: Autósport, GT Open, Barcelona
  • 15.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
  • 20.25: Labdarúgás, Steaua Bucuresti-Dinamo Bucuresti, román bajnokság

sgg \ slr \ kpt

MTI 2012. november 2., péntek 8:00

Related Articles

Leave a Reply