You are browsing the archive for Sportfogadási tippek a Német Bundesliga legjobb mérkőzéseire.

by

Hertha BSC vs. Schalke 04 – 2016/03/11

2016. March 10. Thursday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, Német Bundesliga, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás

Hertha Berlin VS

Német Bundesliga

2016/03/11 20:30 (CET),

Olympiastadion

Schalke 04
Liga pozíció: 3 Liga pozíció: 4
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

A német Bundesliga 26. fordulójának nyitómérkőzésén a Hertha BSC otthonában, az Olympiastadionban fogadja a Schalke 04-et.

A Hertha BSC a 25 forduló alatt 12 győzelmet aratott, 6 döntetlent ért el és 7-szer kapott ki, azaz 42 pontot szerzett, ezzel a teljesítménnyel jelenleg a 3. a Bundesligában. Az utóbbi fordulóban a Hamburger SV vendége volt és 2-0-ra kikapott.

A Schalke 04 az eddigi fordulókban 12-szer nyert, 5 döntetlent ért el és 8-szor vereséget szenvedett, vagyis 41 pontot gyűjtött, amivel 4. a Bundesliga táblázatában. A 25. fordulóban a Köln vendége volt és 3-1-re győzött.

A szakértők nagyon szoros mérkőzésre számítanak, amelyen bármilyen eredmény születhet.

Háromesélyes fogadás (1 X 2)
1 | 2.65 1 | 2.65 Unibet X | 3.10 X | 3.10 Unibet 2 | 2.75 2 | 2.75 Winmasters

Read the rest of this entry →

by

Nem tesz nyomást az elnök Guardiola vállára

2016. March 7. Monday in Hírek, Német Bundesliga

Pep Guardiola
Rummenigge szerint a Bayern vezetősége nem várja el a csapattól, hogy triplázzon idén, így is próbálják mentesíteni a nyomás alól a távozó Guardiola vezetőedzőt.

Read the rest of this entry →

by

A Frankfurt edzőt vált

2016. March 7. Monday in Hírek, Német Bundesliga

Armin Veh
Az Eintracht Frankfurt vezetősége bejelentette vasárnap, hogy menesztették Armin Vehet, akinek helyére a napokban nevezik ki az állandó utódot.

Read the rest of this entry →

by

Jó úton haladunk, nyilatkozta Dárdai

2016. March 6. Sunday in Hírek, Német Bundesliga

Vedad Ibisevic
A bajnokság vége előtt tíz fordulóval a Hertha harmadik a Bayern és a Dortmund mögött, elődöntős a Német Kupában, de Dárdai Pál szerint még semmit nem értek el.

Read the rest of this entry →

by

Szívesen emlékszik Tuchel az őszi vereségre

2016. March 5. Saturday in Hírek, Német Bundesliga

Thomas Tuchel
A Borussia Dortmund vezetőedzője sokat tanult a Bayern München elleni bajnoki vereségből, Thomas Tuchel szerint csapata le tudja győzni a bajnokot szombaton.

Read the rest of this entry →

by

Borussia Dortmund vs. Bayern München – 2016/03/05

2016. March 4. Friday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, Német Bundesliga, PRÉMIUM tartalom

Borussia Dortmund VS

Német Bundesliga

2016/03/05 18:30 (CET),

Signal Iduna Park

Bayern München
Liga pozíció: 2 Liga pozíció: 1
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

A német Bundesliga 25. fordulójának rangadóján a Borussia Dortmund otthonában, a Signal Iduna Parkban fogadja a Bayern Münchent.

A Borussia Dortmund 24 forduló alatt 18 győzelmet aratott, 3 döntetlent ért el és 3-szor kapott ki, azaz 57 pontot szerzett, amivel 2. a német legfelsőbb osztály táblázatában 5 ponttal lemaradva a Bayern Münchentől. A Borussia a 24. fordulóban a Darmstadt vendége volt és 2-0-ra nyerni tudott. A Dortmund az utolsó 7 bajnoki meccsén nem talált legyőzőre, a 7 mérkőzésből egyetlen egy alkalommal, mégpedig a Herthával csinált döntetlent, a másik 6 mérkőzést megnyerte.

A Bayern München az eddigi fordulókban 20 mérkőzését megnyerte, 2-szer döntetlent ért el és csak 2-szer szenvedett vereséget, vagyis 62 pontot szerzett, amivel vezeti a Bundesligát a Dortmund előtt. A legutóbbi fordulóban nem kis meglepetésre saját otthonukban 2-1 arányú vereséget szenvedtek a Mainztől.

A szakértők szoros mérkőzésre számítanak, de esélyesebbnek látják a Bayern Münchent a győzelemre, ez azonban korántsem annyira biztos főleg ha figyelembe vesszük a két együttes utóbbi időben mutatott formáját.

Háromesélyes fogadás (1 X 2)
1 | 3.25 1 | 3.25 Unibet X | 3.40 X | 3.40 Unibet 2 | 2.25 2 | 2.25 Winmasters

Read the rest of this entry →

by

A Mönchengladbach folytatná jó sorozatát a Stuttgart ellen

2016. March 2. Wednesday in Hírek, Német Bundesliga

Marlon Ritter
A Bundesliga 24. fordulójának egyik legérdekesebb meccsét a Borussia Mönchengladbach és a Stuttgart összecsapása ígéri.

Read the rest of this entry →

by

Dárdai Pálék Husztiék ellen

2016. March 2. Wednesday in Hírek, Német Bundesliga

Huszti Szabolcs
Magyar rangadót rendeznek a Bundesligában, hiszen Dárdai csapata, a Hertha a várhatóan Huszti Szabolccsal felálló Frankfurtot fogadja az Olimpiai-stadionban.

Read the rest of this entry →

by

A Hertha első tavaszi győzelmére hajt

2016. February 26. Friday in Hírek, Német Bundesliga

Dárdai Pál
A Hertha, Dárdai Pál csapata úgy fejezte be a Bundesliga őszi idényét, hogy az utolsó hat bajnokijából ötöt megnyert, és így a harmadik helyről várta a tavaszt. A téli szünet óta öt találkozót játszott a berlini csapat, és egyelőre még nem tudott győzni, négy döntetlen mellett a Stuttgart elleni 2-0-s vereség alkotja a mérleget.

Read the rest of this entry →

by

Köln vs. Hertha BSC – 2016/02/26

2016. February 24. Wednesday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, Német Bundesliga, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás

1. FC Köln VS

Német Bundesliga

2016/02/26 20:30 (CET),

RheinEnergieStadion

Hertha Berlin
Liga pozíció: 9 Liga pozíció: 3
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

A német Bundesliga 23. fordulójának nyitómérkőzésén a Köln otthonában, a RheinEnergie stadionban fogadja a Hertha BSC-t.

A Köln ez első 22 fordulóban 7 győzelme mellett, 8-szor döntetlent ért el és 7-szer kikapott, azaz 29 pontot szerzett, amivel 9. a német bajnokság táblázatában. A legutóbbi bajnoki meccsén a Mönchengladbach vendége volt és 1-0 arányú vereséget szenvedett.

A Hertha BSC az idény meglepetéscsapata. Eddig 10 győzelmet arattak, 6-szor döntetlent értek el és ugyancsak 6-szor vesztesen hagyták el a pályát, ez 36 pontot jelent, amivel a Bundesliga 3. pozícióját foglalják el, 23 ponttal az első helyen álló Bayern München és 15 ponttal a Borussia Dortmund mögött. A 22. fordulóban a Wolfsburgot fogadták és 1-1-es döntetlent értek el velük.

A szakértők egy viszonylag szoros mérkőzésen a Köln csapatát látják esélyesebbnek a győzelemre.

Háromesélyes fogadás (1 X 2)
1 | 2.05 1 | 2.05 Winmasters X | 3.30 X | 3.30 Unibet 2 | 3.65 2 | 3.65 Unibet

Read the rest of this entry →