You are browsing the archive for videoton Archives - Page 16 of 20 - Elit Sportfogadók Klubja.

by

A Videoton nyert az első felcsúti NB I-es meccsen

2014. April 27. Sunday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A vendég Videoton 3-1 arányban győzött a Puskás Akadémia felcsúti otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójában.

 

OTP Bank Liga, 26. forduló:

Puskás Akadémia FC – Videoton FC 1-3 (0-1)

Felcsút, 3633 néző, v.: Kassai
gólszerzők: Tischler (62.), illetve Nikolics (20.), Zé Luis (74.), Oliveira (78.)
sárga lap: Tamás M. (52.)

Read the rest of this entry →

by

Egy félidő alatt döntött a Videoton

2014. April 22. Tuesday in Hírek, Magyar kupa

A Videoton egy félidő leforgása alatt eldöntötte a továbbjutás kérdését a labdarúgó Ligakupa elődöntőjének keddi első mérkőzésén, mivel 45 perc után már 3-0-ra vezetett, s végül 5-1-re nyert a bajnokságban listavezető Debrecen vendégeként.

 

A jövő keddi székesfehérvári visszavágó ezután csupán formalitásnak tűnik.

A másik ágon a címvédő Ferencváros és a Diósgyőr küzd meg egymással a fináléba kerülésért.

Ligakupa, elődöntő, 1. mérkőzés:

DVSC-TEVA – Videoton FC 1-5 (0-3)

Read the rest of this entry →

by

Újpesten szerzett három pontot a Videoton

2014. April 19. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Három, nyeretlenül megvívott mérkőzés után gyűjtötte be ismét a három pontot a Videoton a labdarúgó OTP Bank Ligában: a székesfehérvári csapat a 25. fordulóban az Újpest vendégeként győzött egy góllal.

 

A fővárosi együttes sorozatban a negyedik bajnoki mérkőzésén nem tudott nyerni.

OTP Bank Liga, 25. forduló:

Újpest FV-Videoton 1-2 (0-0)

Szusza Ferenc Stadion, 2100 néző, v.: Erdős
gólszerző: Kabát (81.), illetve Zé Luis (58., 60.)
sárga lap: Nagy (69.), illetve Brachi (62.), Álvarez (71.), Sándor (90.)

Read the rest of this entry →

by

A Diósgyőrt kizárták az átigazolásokból

2014. April 15. Tuesday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A Diósgyőrt kizárta az átigazolásokból a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, míg a Videoton 300 ezer forintos pénzbüntetést kapott.

 

Az MLSZ honlapján olvasható keddi beszámoló szerint a miskolci klub mindaddig nem szerződtethet játékost, ameddig a Tisza Tiborral szembeni tartozását nem fizeti ki.

A testület a Videotont azért bírságolta meg, mert szurkolói huhogtak a Pápa elleni bajnoki mérkőzésen.

A Pécs-Újpest találkozó után mindkét klub 100 ezer forintos büntetést kapott: a hazai együttes rendezési hiányosságok és a szurkolói által használt pirotechnikai eszközök, míg a vendéggárda drukkerei megbotránkoztató rigmusai és ugyancsak pirotechnikai eszközök használata miatt kénytelen fizetni.

Read the rest of this entry →

by

A Videoton nem tudta legyőzni a Pápát

2014. April 12. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Három hazai vereség után döntetlent játszott a Videoton a vendég Pápával a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában.

 

OTP Bank Liga, 24. forduló:

Videoton FC – Lombard Pápa Termál FC 2-2 (0-1)

Székesfehérvár, 2200 néző, v.: Németh Á.
gólszerzők: Zé Luis (53.), Álvarez (62.), illetve Arsic (10.), Maric (58.)
sárga lap: Oliveira (42., 94.), Zé Luis (85.), Paraiba (92.), illetve Kulcsár K. (56.), Tajthy (80.), Présinger (85.)
piros lap: Oliveira (94.)

Read the rest of this entry →

by

A Pápa ellen fordulhat egyenesbe a Videoton

2014. April 12. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A rossz formában lévő Videoton a középmezőnyben stabilan tanyázó, de idegenben nem jól muzsikáló Lombard FC Pápát fogadja a labdarúgó NB I 24. fordulójában szombaton.

Roland Szolnoki

Ha csak azt nézzük, hogy a bajnokság előtt az egyik legnagyobb favoritnak tartott csapat, a harmadik helyen álló Videoton fogadja a szezon előtt a kiesőjelöltek közé sorolt Pápát, akkor fix hazaira lehetne venni a meccset, ám a Pápa remekül szerepel, a nyolcadik helyen áll a tabellán, és a legutóbbi fordulóban is győzött a Pécs ellen. Ezzel szemben a Videotonnak pocsék tavasza van, például az utolsó négy meccséből háromszor kikapott, elveszítette második helyét a tabellán, a bajnoki címről szinte biztosan lemondhat, és könnyen elképzelhető, hogy a dobogóról is leszorul, ha így folytatja.

Read the rest of this entry →

by

A Kecskemét legyőzte a Videotont

2014. April 5. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A Kecskemét hazai pályán meglepetésre 3-1-re legyőzte a harmadik Videotont a labdarúgó OTP Bank Liga 23. fordulójának szombati játéknapján.

 

OTP Bank Liga, 23. forduló

KTE-Phoenix-Mecano – Videoton FC 3-1 (1-0)
Kecskemét, 2218 néző, v.: Andó-Szabó

gólszerzők: Eninful (43.) Bebeto (63.) Szécsi (89.) illetve Nikolics (65.)

sárga lap: Eninful (74.), Bebeto (74.), illetve Juhász (80.), Dos Santos (90.), Caneira (90.)

Read the rest of this entry →

by

Ferencváros-Diósgyőr és Videoton-Debrecen az elődöntőben

2014. April 3. Thursday in Hírek, Magyar kupa

A címvédő Ferencváros a Diósgyőrrel, a bajnokságban listavezető Debrecen pedig a Videotonnal találkozik a labdarúgó Ligakupa elődöntőjében.

 

A Magyar Labdarúgó Szövetség honlapjának beszámolója szerint az első mérkőzésekre április 22-én kerül sor, míg a visszavágókat egy héttel később rendezik.

sgg \ slr \ sag

MTI 2014. április 3., csütörtök 15:46

by

Fehérvári győzelmével közelebb a bajnoki címhez a DVSC

2014. March 30. Sunday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A listavezető Debrecen 2-1-re nyert a Videoton stadionjában a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának rangadóján.

 

Ezzel a két csapat között tíz pontra nőtt a különbség, de a DVSC-nek a második helyre felzárkózó Győrrel szemben is nyolc pont az előnye nyolc fordulóval a vége előtt.

OTP Bank Liga, 22. forduló:

Videoton FC – Debreceni VSC 1-2 (1-2)

Székesfehérvár, 5200 néző, v.: Iványi
gólszerzők: Nikolics (15.), illetve Caneira (26., öngól), Máté (37.)
sárga lap: Szolnoki (22.), illetve Morozov (6.), Vadnai (14.), Lázár (32.), Zsidai (40.), Szakály (90+3.), Máté (90+4.)

Read the rest of this entry →

by

Az NB I csúcsrangadója következik

2014. March 29. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Jose Gomes

A tizenhárom mérkőzés óta veretlen Debrecen az üldöző Videotonhoz látogat, amely egy hatmeccses nyeretlenségi szériát zárt le a legutóbbi fordulóban a magyar labdarúgó-bajnokságban.

 

Sok szakértő úgy gondolja, hogy a hétvégén eldőlhet a magyar bajnoki cím sorsa, amikor a listavezető Debrecen a tabella második helyén álló Videotonhoz látogat. A Loki kilenc fordulóval a vége előtt 45 ponttal vezeti a tabellát a 38 pontos Vidi előtt, így ha a vendégeknek sikerülne nyerni Székesfehérváron is, akkor gyakorlatilag valóban eldöntenék a bajnoki cím sorsát, ám ha José Gomes együttese győzne, akkor négy pontra feljönne, és ismét nyílttá tenné a bajnokságot.

Read the rest of this entry →