Labdarúgó NB I – Megszerezte első győzelmét a Honvéd
2013. August 18. Sunday in Eredmények, Hírek, Magyar NB I.
Az előző idényben bronzérmes Budapest Honvéd megszerezte első győzelmét a labdarúgó OTP Bank Liga 2013/14-es idényében: a kispestiek vasárnap hazai pályán az újonc és még nyeretlen Puskás Akadémiát múlták felül 3-0-ra az negyedik fordulóban.
OTP Bank Liga, 4. forduló:
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia 3-0 (2-0)
- Bozsik Stadion, 1000 néző, v.: Erdős
- gólszerzők: Ignjatovic (32.), Vernes (44.), Zivanovic (52.)
- sárga lap: Zivanovic (50.), illetve Bertus (14.), Vachtler (45.), Tóth B. (68.)

Budapest, 2013. augusztus 18.
Drissa Diarra, a Honvéd (fent), valamint Bertus Lajos és Polonkai Atilla, a Puskás Akadémia játékosai a labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójában játszott Budapest Honvéd – Puskás Akadémia mérkőzésen a kispesti Bozsik József Stadionban 2013. augusztus 18-én.
MTI Fotó: Földi Imre







