You are browsing the archive for videoton Archives - Page 6 of 20 - Elit Sportfogadók Klubja.

by

A Videoton magabiztosan legyőzte a Nyíregyházát

2015. March 7. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A listavezető Videoton magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott a vendég Nyíregyháza felett a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának szombati játéknapján.

 

OTP Bank Liga, 19. forduló:

Videoton FC – Nyíregyháza Spartacus FC 3-0 (1-0)

Székesfehérvár, 2369 néző, v.: Németh Á.
gólszerzők: Vinícius (45.), Álvarez (70.), Nikolics (77.)
kiállítva: Arziani (59.)
sárga lap: Szokol (44.), Arziani (49., 59.), Pákolicz (78.)

Read the rest of this entry →

by

A Nyíregyháza ellen folytathatja jó sorozatát a Videoton

2015. March 5. Thursday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A hét bajnoki találkozó óta veretlen Videoton a Nyíregyháza ellen, hazai környezetben folytathatja jó sorozatát a labdarúgó OTP Bank Liga hétvégi, 19. fordulójában.

 

A hatpontos előnnyel éllovas székesfehérváriak, akik a tavaszi nyitókörben kétgólos előnyt eltékozolva csak döntetlent értek el a Győr otthonában, nem számíthatnak könnyű meccsre, ugyanis a télen alaposan átalakult rivális idei két meccsén négy pontot gyűjtött.

A Videoton legfőbb üldözője, az MTK Budapest ugyanakkor keresve sem találhatna ideálisabb következő ellenfelet, mivel vasárnap a mezőny jelenlegi leghosszabb, 11 meccses nyeretlenségi szériáját felmutató Budapest Honvédhoz látogat, amely csak jobb gólkülönbségével előzi meg a kieső, 15. helyen álló Dunaújvárost.

A harmadik helyért csatázó csapatok közül a címvédő Debrecen az Újpestet, a Ferencváros a Győrt fogadja, míg a Diósgyőr Kecskemétre látogat.

Read the rest of this entry →

by

Kétgólos előnyt tékozolt el Győrben a Videoton

2015. March 3. Tuesday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A listavezető Videoton kétgólos előnyét eltékozolva 2-2-es döntetlent játszott a Győr otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén, így hat pontra csökkent az előnye a második MTK Budapesttel szemben.
Dinjar, Marko; Vilaca Oliveira, Filipe

Győr, 2015. március 1. A győri Marko Dinjar (b) és Filipe Vilaca Oliveira, a Videoton játékosa a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójának Győri ETO FC – Videoton FC találkozóján a győri ETO Park Stadionban 2015. március 1-jén. A mérkőzés 2-2-es döntetlennel zárult. MTI Fotó: Krizsán Csaba
Azonosító: DKRCS20150301011

Read the rest of this entry →

by

Tökéletes körülmények között készül a Vidi

2015. January 29. Thursday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Juan Antonio Carillo
Tökéletes körülmények között készül az NB I tavaszi rajtjára a bajnokságot vezető Videoton, amely csütörtökön a német másodosztályú 1860 Münchennel játszik felkészülési mérkőzést.

 

A Videoton Spanyolországban edzőtáborozik, ahol kiváló körülmények között készülhet, és ez nem csak a pálya minőségére, hanem a szálláshelyre is értendő. Simon Ádám blogot vezet az Ibériai-félszigetről a klub hivatalos honlapján, legutóbb pedig éppen arról írt, hogy milyen jó dolguk van a focistáknak, hiszen a szakmai stáb mindent megtesz annak érdekében, hogy a elkerüljék a sérüléseket.

Read the rest of this entry →

by

Caneira távozott a Videotontól

2015. January 19. Monday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Távozott a listavezető Videoton labdarúgócsapatától Marco Caneira, az együttes 25-szörös válogatott portugál védője.

 

A klub honlapja hétfőn arról számolt be, hogy a 35 éves futballista közös megegyezéssel bontott szerződést.

“Büszke vagyok arra a három és fél évre, amit a Vidinél töltöttem. Annak idején Paulo Sousa hívására azért jöttem a klubhoz, hogy segítsek felépíteni egy új projektet, hogy segítsek abban, hogy a Videoton FC, mint klub fejlődhessen, és ki tudjon lépni az európai színtérre” – mondta a klub honlapjának Caneira, aki 2011 nyarán igazolt a fehérváriakhoz, azóta pedig 67 bajnokin lépett pályára és egy gólt szerzett. “Ittlétem alatt, igyekeztem mindig ehhez az elváráshoz tartani magam, és most hogy távozom, úgy érzem, büszkén tekinthetek vissza a vidis időszakomra, mert a klub valóban előrébb lépett.”

sgg \ sgj \ ksy

MTI 2015. január 19., hétfő 17:28

by

Videoton-játékos az Afrika-kupán

2014. December 31. Wednesday in Egyéb, Hírek

Kihirdette 23-as keretét a januári Afrika-kupára Rui Aguas, a Zöld-foki Köztársaság labdarúgó-válogatottjának szövetségi kapitánya.

Generic

A csapat története során mindössze másodszor jutott el a kontinenstorna végső szakaszába, két éve a Dél-afrikai Köztársaságban meglepetésre nagyon jól és kulturáltan futballozott. A csoportjában veretlenül jutott tovább a második helyen, a házigazdával 0-0-s, Marokkóval 1-1-es döntetlent játszott, majd egy ki-ki mérkőzésen 2-1-re legyőzte Angolát. A negyeddöntőben Ghána következett, de a vb-résztvevő 2-0-ra győzött ellene.

Read the rest of this entry →

by

A listavezető Videoton szakította meg a Dunaújváros hazai remeklését

2014. December 7. Sunday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A listavezető Videoton magabiztosan 4-1-re nyert az újonc Dunaújváros otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának szombati játéknapján. A fehérváriak ezzel első csapatként nyertek a Dunaújváros vendégeként a szezonban, amivel megőrizték idegenbeli veretlenségüket is.

 

OTP Bank Liga, 17. forduló:

Dunaújváros Pase-Videoton FC 1-4 (0-2)

Dunaújváros, 1268 néző, v.: Vad II.
gólszerzők: Böőr (64., 11-esből), illetve Nikolics (10.), Gyurcsó (28.), Álvarez (53.), Vinícius (86.)
kiállítva: Sándor Gy. (62.), Stopira (93.)
sárga lap: Böőr (15.), illetve Sándor Gy. (56.), Caneira (67.), Vinícius (67.), Stopira (87., 93.)

Read the rest of this entry →

by

Emberfeletti teljesítmény kell a Dunaújvárostól

2014. December 6. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Sándor György
Bár a toronymagasan listavezető Videoton a tabella 14. helyén álló Dunaújvároshoz látogat, mégsem mehet biztosra a székesfehérvári csapat, ugyanis az újonc hazai pályán remekül szerepel.

 

A Dunaújváros rosszul kezdte az NB I-es szezont, sokáig kieső helyen állt, miután nem játszhatott hazai pályán, ám mióta véget ért a stadion felújítása, és ismét otthon játszhatnak, megtáltosodtak. Az első 10 forduló alatt mindössze 3 pontot szereztek, és egyszer sem nyertek, azóta viszont háromszor is győztek (mindannyiszor hazai pályán) és 11 pontot szedtek össze. A Ligakupában a héten a nyolcaddöntő első meccsén pont a Videoton volt az ellenfél, és az újvárosiak otthon 2-1-re megverték az esélyesebbnek vélt fehérváriakat, így előnnyel utazhatnak majd a visszavágóra. A bajnokságban ugyanakkor a tavasszal a Videoton Székesfehérváron Oliveira, Sándor és Nikolics góljával 3-0-ra győzött.

Read the rest of this entry →

by

A Debrecen az MTK ellen folytathatja nyerő szériáját

2014. December 5. Friday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

Az idei utolsó, 17. forduló rangadóját Debrecenben játsszák, ahol a második MTK Budapest lesz a címvédő hajdúságiak vendége a labdarúgó OTP Bank Ligában.

 

Noha a fővárosiak jelenleg nyolc ponttal megelőzik riválisukat, mégis Kondás Elemér csapata számít esélyesebbnek. Bár a szezont gyengén kezdte, mostanra olyannyira belelendült, hogy hét bajnoki találkozó óta veretlen, ezalatt pedig hatszor nyert és csak egyszer játszott döntetlent.

Szintén izgalmas összecsapásnak ígérkezik a harmadik Diósgyőr és a hatodik Újpest meccse, mivel a két csapatot mindössze egyetlen pont választja el egymástól. A miskolci gárda ebben az idényben még veretlen hazai pályán, míg a lila-fehérek nyolc idegenbeli találkozójukból csak kettőt nyertek meg.

Az ötpontos előnnyel éllovas Videoton az újonc Dunaújváros vendége lesz.

Read the rest of this entry →

by

Könnyed Videoton-siker Pápán

2014. November 30. Sunday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A listavezető Videoton nagyon könnyed, ötgólos győzelmet aratott a Pápa vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén.

 

A székesfehérvári együttes így – az utolsó őszi kör eredményeitől függetlenül – biztosan a tabella élén marad a tavaszi folytatásig.

A Pápa már hét forduló óta nyeretlen, míg a Videoton sorozatban negyedszer győzött, idegenbeli meccsein változatlanul nem kapott gólt.

OTP Bank Liga, 16. forduló:

Lombard Pápa Termál FC-Videoton FC 0-5 (0-3)

Pápa, 400 néző, v: Andó-Szabó
gólszerzők: Nikolics (9., 14.), Gyurcsó (44.), Stopira (59.), Feczesin (69.)
sárga lap: Popin (17.), Frizoni (66.), illetve Trebotic (40.), Juhász (82.), Szolnoki (83.), Kenesei (90.)

Read the rest of this entry →