A Videoton magabiztosan legyőzte a Nyíregyházát
2015. March 7. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga
A listavezető Videoton magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott a vendég Nyíregyháza felett a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának szombati játéknapján.
OTP Bank Liga, 19. forduló:
Videoton FC – Nyíregyháza Spartacus FC 3-0 (1-0)
Székesfehérvár, 2369 néző, v.: Németh Á.
gólszerzők: Vinícius (45.), Álvarez (70.), Nikolics (77.)
kiállítva: Arziani (59.)
sárga lap: Szokol (44.), Arziani (49., 59.), Pákolicz (78.)









