Tovább tart a Paks nyeretlenségi sorozata
2014. March 22. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga
A címvédő Győr 2-1-re győzött Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójának szombati játéknapján.
A hazai csapat bajnoki nyeretlenségi sorozata immár 14 mérkőzés óta tart.
OTP Bank Liga, 21. forduló:
MVM Paks-Győri ETO FC 1-2 (1-2)
Paks, 1000 néző, v.: Solymosi
gólszerzők: Bartha (20.), illetve Rudolf (12., 26.)
sárga lap: Kalmár (37.), Svec (70.), Lipták (79.)









