Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2012. August 4. Saturday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, TV Műsor

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

augusztus 3., péntek:

M1
9:30 ó: Olimpia

M2
10:30 ó: Olimpia

Duna TV
18:55 ó: Labdarúgás, FC-FGSZ Siófok, OTP Bank Liga, 2. forduló
Sportklub
18, 20:45 ó: Kosárlabda, ADECCO Kupa, Ljubljana: Horvátország-Szerbia, Szlovénia – Bosznia-Hercegovina

Sport 1
16:30 ó: Labdarúgás, Lombard Pápa-MVM Paks, OTP Bank Liga, 2. forduló

Sport 2
20 ó: Tenisz, ATP-torna, Washington

Eurosport:
9:30 ó: Olimpia

Eurosport 2:
12:30, 13:45, 15, 16:15 ó: Strandlabdarúgás, Euroliga, Németország: Románia-Olaszország, Törökország-Görögország, Franciaország-Oroszország, Azerbajdzsán-Németország
18 ó: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország, FC Erzgebirge Aue-St. Pauli

Digisport:
17:55 ó: Férfi kosárlabda, Magyarország-Szlovákia, barátságos mérkőzés

augusztus 4., szombat:

M1
9:30 ó: Olimpia

M2
10:30 ó: Olimpia

Duna TV
18:55 ó: Labdarúgó OTP Bank Liga, 2. forduló: Győri ETO FC-Haladás Sopron Bank

Sportklub
2 ó: Labdarúgás, Major League Soccer: New York Red Bulls-Houston Dynamo
11:30 ó: Labdarúgás, Orosz Liga, CSZKA-Zenit
18:05, 20:45 ó: Kosárlabda, ADECCO Kupa, Ljubljana: Szerbia – Bosznia-Hercegovina, Szlovénia-Horvátország

Sport 1
13:45 ó: Labdarúgás, Celtic-Aberdeen, skót bajnokság, 1. forduló
16:45 ó: Labdarúgás, Kaposvár – DVSC-TEVA, OTP Bank Liga, 2. forduló
20:30 ó: Labdarúgás, PMFC-MATIAS – Ferencváros, OTP Bank Liga, 2. forduló

Sport 2
1 ó: Tenisz, ATP-torna, Washington, negyeddöntő
16:45 ó: Labdarúgás, LIGA total!-kupa, elődöntő, Hamburg-Dortmund, Bayern München-Werder Bremen
20 ó: Labdarúgás, Paris Saint-Germain – Barcelona, felkészülési mérkőzés

Eurosport
9:30 ó: Olimpia

Eurosport 2
8:30 ó: Ausztrál Futball Liga, 19. forduló: Fremantle-West Coast Eagles
13 ó: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország, TSV 1860 München-Jahn Regensburg
15, 16:15 ó: Strandlabdarúgás, Euroliga, Németország: Oroszország-Olaszország, Németország-Görögország

Digisport
15:55 ó: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Chelsea-Brighton
20:55 ó: Strandlabdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Hollandia
23:25 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Flamengo-Atlético MG

Digisport Plus
14:55, 17:25 ó: Strandlabdarúgás, nemzeti bajnokság, a 3. helyért, döntő

augusztus 5., vasárnap:

M1
9:30 ó: Olimpia

M2
10:30 ó: Olimpia

Duna TV:
15:25 ó: Labdarúgó OTP Bank Liga, 2. forduló: Újpest FC-Videoton FC
Sportklub
1.30 ó: Labdarúgás, Major League Soccer: Columbus Crew-DC United
18:45 ó: Autósport, IndyCar, Lexington
21:05 ó: Autósport, NASCAR, Pennsylvania

Sport 1
4 ó: Ökölvívás, Deontay Wilder-Kertson Manswell, profi gála, Egyesült Államok
16:45 ó: Labdarúgás, LIGA total!-kupa, helyosztók
22 ó: Tenisz, ATP-torna, Washington, döntő

Sport 2
1 ó: Tenisz, ATP-torna, Washington, elődöntő
15:30 ó: Labdarúgás, Schalke-Udinese, felkészülési mérkőzés, Klagenfurt
18:15 ó: Labdarúgás, Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK, OTP Bank Liga, 2. forduló

Sport M
13:45 ó: Lósport, 98. Magyar Derby, Kincsem Park

Eurosport
9:30 ó: Olimpia

Eurosport 2
10:30 ó: Superstock, világbajnokság, Egyesült Államok
11:30, 12:30, 15:30 ó: Strandlabdarúgás, Euroliga, Németország, Olaszország- Franciaország, Törökország-Azerbajdzsán, Németország- Törökország
13, 16:30 ó: Superbike, világbajnokság, Egyesült Királyság
14:30 ó: Supersport, világbajnokság, Egyesült Királyság

Digisport
13:10, 14:40 ó: Strandröplabda, Homok Aréna, női és férfi döntő
15:55 ó: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Manchester United-Valerenga
20:55 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Corinthians

sgg \ sho \ sgj \ sma

MTI 2012. augusztus 3., péntek 8:00

Related Articles

Leave a Reply