Vb-selejtezők – A címvédő is elkezdi – ELŐZETES

2012. September 10. Monday in ÉLŐ közvetítés, Hírek, Világbajnokság 2014

A címvédő spanyol labdarúgó-válogatott is megkezdi szereplését a 2014-es brazíliai világbajnokság európai selejtezősorozatában, melynek keddi játéknapján – a magyar-holland mérkőzéssel együtt – 24 találkozót rendeznek.

Vicente del Bosque világ- és Európa-bajnok együttese Grúziában lép pályára.
Kedden a legpikánsabb összecsapásnak az angol-ukrán ígérkezik, mivel a két csapat a nyári kontinensviadal csoportkörében találkozott egymással. Akkor a szigetországiak úgy nyertek 1-0-ra, hogy az ukránok egyenlítő gólját Kassai Viktor annak ellenére nem adta meg, hogy a labda teljes terjedelmével áthaladt a gólvonalon. Az eredmény azt jelentette, hogy az angolok negyeddöntőbe jutottak, míg a társházigazda ukránok kiestek.
A magyar érdekeltségű D csoportban a magyar-holland meccs mellett a pénteken az észteket legyőző románok Andorrát fogadják, míg a török-észt párharcban mindkét gárda első pontjaiért küzd majd.

A keddi program (a nemzetközi szövetség honlapja szerint):

Európai vb-selejtezők:

A csoport:
  • Szerbia-Wales, Újvidék 20:30 ó
  • Belgium-Horvátország, Brüsszel 20:45 ó
  • Skócia-Macedónia, Glasgow 21 ó
B csoport:
  • Bulgária-Örményország, Szófia 20 ó
  • Olaszország-Málta, Modena 20:45 ó
C csoport:
  • Svédország-Kazahsztán, Malmö 20:30 ó
  • Ausztria-Németország, Bécs 20:35 ó
D csoport:
  • Románia-Andorra, Bukarest 19:30 ó
  • Törökország-Észtország, Isztambul 20 ó
  • MAGYARORSZÁG-Hollandia, Puskás Ferenc Stadion 20:30 ó
Az állás:
  1. MAGYARORSZÁG 1 1 – – 5-0 3 pont
  2. Hollandia 1 1 – – 2-0 3
  3. Románia 1 1 – – 2-0 3
  4. Észtország 1 – – 1 0-2 0
  5. Törökország 1 – – 1 0-2 0
  6. Andorra 1 – – 1 0-5 0
E csoport:
  • Ciprus-Izland, Larnaca 19 ó
  • Norvégia-Szlovénia, Oslo 20 ó
  • Svájc-Albánia, Luzern 20:30 ó
F csoport:
  • Izrael-Oroszország, Ramat Gan 19 ó
  • Észak-Írország – Luxemburg, Belfast 20:45 ó
  • Portugália-Azerbajdzsán, Braga 21:15 ó
G csoport:
  • Bosznia-Hercegovina – Lettország, Zenica 20 ó
  • Szlovákia-Liechtenstein, Pozsony 20:15 ó
  • Görögország-Litvánia, Pireusz 20:45 ó
H csoport:
  • San Marino-Montenegró, Serravalle 20:30 ó
  • Lengyelország-Moldova, Wroclaw 20:45 ó
  • Anglia-Ukrajna, London 21 ó
I csoport:
  • Grúzia-Spanyolország, Tbiliszi 19:30 ó
  • Franciaország-Fehéroroszország, Párizs 21 ó

sgj \ slr \ sag

MTI 2012. szeptember 10., hétfő 8:17

Sportfogadás - Unibet

Related Articles

Leave a Reply