Az MTK az ősz legsportszerűbb csapata
2013. December 2. Monday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga
Az első 15 fordulót, azaz az őszi szezont követően az MTK Budapest lett a labdarúgó OTP Bank Liga legsportszerűbb csapata.
A Magyar Labdarúgó Szövetség honlapja hétfőn hozta nyilvánosságra az etikai és fair play bizottsága által készített rangsort. A pontszámításnál a begyűjtött sárga és piros lapok mellett a szurkolók és a vezetők sportszerűségét, az ellenféllel és a játékvezetőkkel szemben tanúsított magatartást is figyelembe vették a bizottság tagjai.









