by

Nem bírt a Nyíregyházával a Ferencváros

2015. March 14. Saturday in Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga

A harmadik helyen álló Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati játéknapján.
Labdarúgó NB I - Nyíregyháza Spartacus FC – Ferencváros

Nyíregyháza, 2015. március 14. Juraj Halenar (b2) és Zoran Kostic (j) a Nyíregyházi Spartacus, valamint Hajnal Tamás (b) és Wergiton Do Rosario, a Ferencváros játékosai a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában játszott Nyíregyháza Spartacus – Ferencváros mérkőzésen a Nyíregyházi Városi Stadionban 2015. március 14-én. Nyíregyháza- Ferencváros 0-0. MTI Fotó: Balázs Attila
Azonosító: D_ATI20150314008

OTP Bank Liga, 20. forduló:

Nyíregyháza Spartacus FC – Ferencváros 0-0

Nyíregyháza, 5500 néző, v.: Andó-Szabó
sárga lap: Bosjnak (48.), Kovacevic (67.) illetve Pavlovic (55.), Cukic (67.), Somalia (82.)

Nyíregyháza: Ovszijenko – Kostic, Fodor (Szokol 51.), Ivanovs, Kovacevic, Bosnjak – Zofcák, Abdouraman – Pekár (Pákolicz 90.), Halenár – Seydi (Rezes 70.)

Ferencváros: Dibusz – Lamah, Pavlovic, Dilaver – Ramirez (Gyömbér 85.), Gera, Hajnal (Busai 69.)- Cukic, Varga (Lauth 69.), Somalia, Böde

Jobban kezdte a meccset a Ferencváros, a beszoruló nyírségiek kontrákkal próbáltak meg eljutni a vendégek kapujáig. A félidő derekára kiegyenlítettebbé, küzdelmesebbé vált a mérkőzés, nagyobb helyzetei a fővárosiaknak voltak.

A szünet után aktívabbá vált a Nyíregyháza, s bár az FTC az utolsó percig támadott, gól végül egyik oldalon sem született.

Fodor Ferenc

Nyíregyháza, 2015. március 14. Varga Roland, a Ferencváros (elöl) és Fodor Ferenc, a Nyíregyházi Spartacus (hátul) a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában játszott Nyíregyháza Spartacus – Ferencváros mérkőzésen a Nyíregyházi Városi Stadionban 2015. március 14-én. Nyíregyháza- Ferencváros 0-0. MTI Fotó: Balázs Attila
Azonosító: D_ATI20150314010