Európa Liga – Program

2013. December 16. Monday in Hírek, UEFA Európa Liga

A labdarúgó Európa Liga nyolcaddöntőjébe jutásról a következő mérkőzések döntenek:

A nyolcaddöntőbe jutásért, első mérkőzések:

február 20.:

  1. Dnyipro (ukrán)-Tottenham Hotspur (angol) 19.00
  2. Juventus (olasz)-Trabzonspor (török) 19.00
  3. Csernomorec Odessza (ukrán)-Olympique Lyon (francia) 19.00
  4. Esbjerg (dán)-Fiorentina (olasz) 19.00
  5. Anzsi Mahacskala (orosz)-Genk (belga) 19.00
  6. Dinamo Kijev (ukrán)-Valencia (spanyol) 19.00
  7. PAOK (görög)-Benfica (portugál) 19.00
  8. Slovan Liberec (cseh)-AZ Alkmaar (holland) 19.00
  9. Real Betis (spanyol)-Rubin Kazany (orosz) 21.05
  10. Swansea City (walesi)-Napoli (olasz) 21.05
  11. Maribor (szlovén)-Sevilla (spanyol) 21.05
  12. Viktoria Plzen (cseh)-Sahtar Donyeck (ukrán) 21.05
  13. Lazio (olasz)-Ludogorec (bolgár) 21.05
  14. Ajax Amsterdam (holland)-Salzburg (osztrák) 21.05
  15. Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-FC Basel (svájci) 21.05
  16. FC Porto (portugál)-Eintracht Frankfurt (német) 21.05

A nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágók:

február 27.:

  1. Rubin Kazany-Real Betis 18.00
  2. Napoli-Swansea City 18.00
  3. Sevilla-Maribor 18.00
  4. Sahtar Donyeck-Viktoria Plzen 18.00
  5. Ludogorec-Lazio 18.00
  6. Salzburg-Ajax Amsterdam 18.00
  7. FC Basel – Makkabi Tel-Aviv 18.00
  8. Eintracht Frankfurt-FC Porto 18.00
  9. Tottenham Hotspur-Dnyipro 21.05
  10. Trabzonspor-Juventus 21.05
  11. Olympique Lyon-Csernomorec Odessza 21.05
  12. Fiorentina-Esbjerg 21.05
  13. Genk-Anzsi Mahacskala 21.05
  14. Valencia-Dinamo Kijev 21.05
  15. Benfica-PAOK 21.05
  16. AZ Alkmaar-Slovan Liberec 21.05
nyolcaddöntő (március 13. és 20.):
  1. Slovan Liberec/AZ Alkmaar – Anzsi Mahacskala/Genk
  2. Lazio/Ludogorec – Dinamo Kijev/Valencia
  3. FC Porto/Eintracht Frankfurt – Swansea City/Napoli
  4. Csernomorec Odessza/Olympique Lyon – Viktoria Plzen/Sahtar Donyeck
  5. Maribor/Sevilla – Real Betis/Rubin Kazany
  6. Dnyipro/Tottenham Hotspur – PAOK/Benfica
  7. Makkabi Tel-Aviv/FC Basel – Ajax Amsterdam/Salzburg
  8. Juventus/Trabzonspor – Esbjerg/Fiorentina

Az EL további menetrendje:

negyeddöntő:

első mérkőzések: 2014. április 3.

visszavágók: 2014. április 10.

elődöntő:

első mérkőzések: 2014. április 24.

visszavágók: 2014. május 1.

döntő:

2014. május 14., Torino, Juventus Stadion

sgj \ sgr \ bpt

MTI 2013. december 16., hétfő 17:45

Sportfogadás - Unibet

Related Articles

Leave a Reply