2016. February 23. Tuesday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, PRÉMIUM tartalom, UEFA Európa Liga

Stadio San Paolo

Villarreal CF
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, tizenhatosdöntő, visszavágó: az olasz Napoli otthonában, a San Paolo stadionban fogadja a spanyol Villarrealt.

Az első fordulóban a Villarreal nyert 1-0-ra Denis Suarez 82. percben szerzett góljával.

Az első mérkőzés után a Napoli a bajnokságban hazai pályán az AC Milannal találkozott és csak 1-1-es döntetlent tudott kiharcolni. Így jelenleg a Serie A 2. helyét foglalja el, 1 ponttal lemaradva a Juventustól.

A Villarreal a Napoli elleni mérkőzés után Madridba , az Atleticohoz látogatott és 0-0-s döntetlent tudott kiharcolni. Ők jelenleg a Primera Divízió negyedik pozícióját foglalják el a Barcelona, az Atletico Madrid és a Real Madrid mögött.

A szakértők az olasz gárdát tartják nagy esélyesnek a győzelemre ezen a találkozón. Azt azonban figyelembe kell venni, hogy míg a Napoli az utolsó 3 mérkőzésén 2-szer kikapott és egy döntetlent ért el, addig a Villarreal az utóbbi 7 mérkőzésén nem talált legyőzőre.

1 | 1.67 1 | 1.67 Sportingbet X | 3.90 X | 3.90 Unibet 2 | 4.80 2 | 4.80 Winmasters

A Napoli vezetőedzője, Maurizio Sarri győzelmet és továbbjutást vár el csapatától, amit legyünk őszinték nem lesz könnyű elérni a spanyolok ellen. A Napoli kezdőcsapatában valószínűleg ott lesz Higuain, Hamsik, Callejon, Koulibaly és Reina is.

Marcelino, a Villarreal menedzsere jó játékot és a továbbjutást kéri a játékosaitól. Ennek érdekében a legjobbjait küldi a pályára, a zöld gyepre lépők között biztosan ott lesz Soldado, Bruno, Suarez, Ruiz és Areola is.

A két csapat eddig 5-ször találkozott, a Villarreal 2-szer tudott nyerni (2-1 és 1-0), egyszer döntetlen született (0-0), a Napoli pedig ugyancsak 2-szer győzött, mindkétszer 2-0-ra.