2016. June 29. Wednesday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, PRÉMIUM tartalom, UEFA EURO-2016

2016/06/30 21:00 (CET),

Stade Velodrome

Portugália
Teljesítmény:

Euro 2016, negyeddöntő: Az első negyeddöntőben Lengyelország válogatottja a Stade Velodrome-ban Portugáliával találkozik.

A lengyel válogatott tehát a C selejtező-csoportban lett második, majd a nyolcaddöntőben Svájc volt az ellenfele és miután a mérkőzés és a hosszabbítás 1-1 arányú döntetlennel zárult, a tizenegyeseknél ők voltak a jobbak.

Portugália amint tudjuk az F csoportban csak harmadik lett és úgy jutott tovább. A nyolcaddöntőben az ellenfele Horvátország volt, akiket Quaresma 117. percben szerzett találatával győzött le.

A szakértők szoros mérkőzésre számítanak, de azért esélyesebbeknek látják a portugálokat a győzelemre. Azt azonban valljuk be, hogy egyik csapat sem nyújtott túl meggyőző teljesítményt eddig.

1 | 4.00 1 | 4.00 Unibet X | 3.00 X | 3.00 Sportingbet 2 | 2.25 2 | 2.25 Winmasters

Lengyelország szövetségi edzője, Adam Nawalka tudatában van annak, hogy a portugál válogatott sokkal erősebb mint ahogyan eddig teljesített, ezért nagyon komolyan készülnek ellenük és játékosait győzelemre szeretné vezetni. Nawalka pályára lépő csapatában biztosan ott lesz Lewandowski, Milik, Krychowiak, Grosicki, Pazdan és Glik is.

Fernando Santos, a portugálok szövetségi kapitánya tudja azt, hogy az utóbbi idők legerősebb lengyel válogatottjával állnak szemben, de akiket jó játékkal le lehet győzni. Santos kezdőcsapatában valószínűleg ott lesz Ronaldo, Nani, Carvalho, Gomes, Pepe és Fonte is.

Az utóbbi két egymás elleni találkozó döntetlennel végződött.

A két válogatott 9-szer találkozott egymással, Lengyelország 3-szor tudott nyerni, 3 mérkőzés döntetlennel zárult, Portugália pedig ugyancsak 3-szor győzött.