EURO-2016 – A magyarok selejtezős menetrendje – a csoport teljes menetrendje

2014. February 23. Sunday in Hírek, Magyar válogatott

Néhány órával a sorsolás után már el is készült a 2016-os franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének menetrendje: a magyar válogatott az F csoportban Észak-Írország ellen kezd szeptember 7-én hazai környezetben.

 

Az mlsz. hu emlékeztet arra, hogy az európai szövetség (UEFA) új szabályt vezetett be, amely szerint a csapatok nem egymás között döntik el a sorozat menetrendjét, hanem azt az UEFA számítógépes programmal alakítja ki, és készen bocsátja a szövetségek rendelkezésére.

A magyar válogatott menetrendje az Eb-selejtezőben (az mlsz. hu alapján):

  • szeptember 7.: Magyarország – Észak-Írország 18.00
  • október 11.: Románia-Magyarország 18.00
  • október 14.: Feröer-szigetek – Magyarország 20.45
  • november 14.: Magyarország-Finnország 20.45
  • 2015. március 29.: Magyarország-Görögország 20.45
  • 2015. június 13.: Finnország-Magyarország 18.00
  • 2015. szeptember 4.: Magyarország-Románia 20.45
  • 2015. szeptember 7.: Észak-Írország – Magyarország 20.45
  • 2015. október 8.: Magyarország – Feröer-szigetek 20.45
  • 2015. október 11.: Görögország-Magyarország 18.00

Az F csoport teljes programja:

szeptember 7.:
  • Magyarország – Észak-Írország 18.00
  • Feröer-szigetek – Finnország 20.45
  • Görögország-Románia 20.45
október 11.:
  • Románia-Magyarország 18.00
  • Finnország-Görögország 20.45
  • Észak-Írország – Feröer-szigetek 20.45
október 14.:
  • Feröer-szigetek – Magyarország 20.45
  • Finnország-Románia 20.45
  • Görögország – Észak-Írország 20.45
november 14.:
  • Magyarország-Finnország 20.45
  • Görögország – Feröer-szigetek 20.45
  • Románia – Észak-Írország 20.45
2015. március 29.:
  • Magyarország-Görögország 20.45
  • Észak-Írország – Finnország 18.00
  • Románia – Feröer-szigetek 18.00
2015. június 13.:
  • Finnország-Magyarország 18.00
  • Feröer-szigetek – Görögország 20.45
  • Észak-Írország – Románia 20.45
2015. szeptember 4.:
  • Magyarország-Románia 20.45
  • Görögország-Finnország 20.45
  • Feröer-szigetek – Észak-Írország 20.45
2015. szeptember 7.:
  • Észak-Írország – Magyarország 20.45
  • Finnország – Feröer-szigetek 20.45
  • Románia-Görögország 20.45
2015. október 8.:
  • Magyarország – Feröer-szigetek 20.45
  • Észak-Írország – Görögország 20.45
  • Románia-Finnország 20.45
2015. október 11.:
  • Görögország-Magyarország 18.00
  • Finnország – Észak-Írország 18.00
  • Feröer-szigetek – Románia 18.00

slr \ sgr \ bpt

MTI 2014. február 23., vasárnap 17:15

Sportfogadás - Unibet

Related Articles

Leave a Reply