2012. April 30. Monday in Angol Premier Liga, Elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás

Reebok Stadion

Tottenham Hotspur FC
Liga pozíció: 18 Liga pozíció: 4
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

Roppant fontos ez a találkozó mind a Bolton Wanderers mind a Tottenham Hotspur számára. A hazaiak a kiesés ellen küzdenek, míg a vendégek a Bl indulásért és az esetleges harmadik helyért.

Over/Under fogadás (több vagy kevesebb mint 2.5 gól születik)
Több | 1.71 Több | 1.71 Unibet Kevesebb | 2.10 Kevesebb | 2.10 Sportingbet

Ma egy végre menően kiélezett találkozóra számíthatunk. Aminek a végkimenetelét igen csak nehéz lenne megjósolni, ezért ezzel nem is próbálkozok, inkább egy under/over fogadásban keresem a nyerő tippet. A Bolton a hétvégén nem tudott elmozdulni a kieső helyről, a Sunderland elleni idegenbeli 2:2, normális esetben remek eredménynek számít, de most többre lett volna szükség. Mindenesetre arra jó volt, hogy tovább növelje a bennmaradás esélyeit. A Bolton egyébként nincs rossz formában.

• Sunderland – Bolton 2:2
  • Aston Villa – Bolton 1:2
  • Bolton – Swansea 1:1

Főleg a Villa otthonából elrabolt 3 pontra lehet alapozni és a Sunderland pontmentésre is büszkék lehetnek. Ma viszont egy elit csapat látogat Boltonba, akik a dobogóért harcolnak. Ha ez a meccs pár hónappal ezelőtt lett volna, nem sokat gondolkodtam volna azon, hogy behúzza a vendég a győzelmet. Viszont most pocsék formában van a Tottenham ami akár a BL helyezésébe is kerülhet.
Jelenleg a negyedik helyen állnak, ami nagy visszaesés, a pl 10 fordulóval ezelőtti biztos harmadik helynek. A Csapat egy három vereséges sorozatot hagyott maga mögött, a hétvégi győzelemmel.

• Tottenham – Blackburn 2:0
  • QPR – Tottenham 1:0
  • Tottenham – Chelsea 1:5 (Fa Kupa)
  • Tottenham – Norwich 1:2

Pont időben, mert a Newcastle gőzerővel robotol mögöttük olyannyira, hogy csak a jobb gólkülönbségnek köszönhetően áll előbbre a Tottenham. Sok összetevője van tehát annak, hogy nem a győztes kilétére tippelek. A Boltonnak élet-halál kérdés a győzelem, és a Tottenham számára is hasonló jelentőséggel bír a találkozó.

Szerintem ma arra van a legtöbb esély, hogy 2.5 gól felett lesz a találkozó. A Bolton bizonyította az utóbbi időben, hogy ha kell idegenben is tud 2 gólt rúgni. A Tottenham gólérzékenysége legendás, ha ez nem is mutatkozott meg az elmúlt meccseken.

Fogadási tippünk: Nyertes tipp