Labdarúgó NB I – A Debreceni siker a keleti rangadón
2012. October 21. Sunday in Eredmények, Hírek, Magyar NB I., OTP Bank Liga
A címvédő Debrecen 2-0-ra legyőzte a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
A hajdúságiak sikerükkel a tabella élére ugrottak, de a Győr visszaveszi első helyét, amennyiben legyőzi az Újpestet a forduló zárómérkőzésén.
OTP Bank Liga, 11. forduló:
DVSC-TEVA – Diósgyőri VTK 2-0 (1-0)
Debrecen, 8500 néző, v.: Szabó Zs.
gólszerzők: Yannick (24.), Coulibaly (77.)
sárga lap: Elek (20.), Hanek (42.), illetve Ribánszki (78.)

Debrecen, 2012. október 21.
A Debrecen csapatában játszó Mbengono Andoa Yannick gólöröme a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának DVSC-TEVA – Diósgyőri VTK mérkőzésén a debreceni Oláh Gábor utcai stadionban 2012. október 21-én.
MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
Debrecen:
Verpecz – Bernáth, Simac, Mészáros N. (Bouadla, 84.), Korhut – Bódi (Spitzmüller, 78.), Varga J., Szakály P., Yannick (Kulcsár T., 60.) – Sidibe, Coulibaly
Diósgyőr:
Ribánszki – Takács P., Gal, Hanek, Gohér – Bacsa (Luque, 55.), Abdouraman, Elek Á. (Csirszki, 87.), Fernando – Tisza, Seydi (Gosztonyi, 69.)






