Kórházba került Diego Costa

2016. January 17. Sunday in Angol Premier Liga, Hírek

Diego Costa
A Chelsea ismét pontokat veszített a Premier League-ben, az Everton elleni találkozón megsérült Diego Costa.

A Chelsea a szezon során egyelőre a jelek szerint képtelen állandósítani a formáját, és ebben a szezon közbeni edzőváltás sem segített. A Jose Mourinhót váltó Guus Hiddink irányításával ugyan még nem kapott ki a pontvadászatban a csapat, de egyelőre a győzelmei száma sem nagyon nő. Szombaton az Everton látogatott a Stamford Bridge-re, és csak hajszálon múlt az idegenbeli siker.

A liverpooliak már két góllal vezettek a gólnélküli első félidő után, de a Chelsea Diego Costa és Cesc Fabregas révén kiegyenlített. Az izgalmas hajrában azonban Ramiro Funes Mori újra vezetéshez juttatta az Evertont, de a hosszabbítás utolsó pillanataiban a korábban öngólt vétő John Terry újra kiegyenlített, a vége 3-3 lett.

A meccsen Diego Costa szezonbeli hetedik találatát gyűjtötte be, ám a találkozó legvégén megsérült, és kórházba is kellett szállítani.

“Sajnos kórházba került, és jelen pillanatban is folynak a vizsgálatai, ennek megfelelően még nem tudjuk, hogy mi a baja. Abban bízunk, hogy hamarosan kijön a kórházból, és nem is lesz komoly baja” – mondta a mérkőzést követően Hiddink.

A Premier League következő fordulójában a Chelsea az Arsenal vendége lesz: a hazaiak sikerére a szorzó 1.85, a döntetlenre 3.60, a vendégek sikerére 4.00.

Ősszel a két csapat meccsét 2-0-ra a Chelsea nyerte a Stamford Bridge-en, a legutóbbi hat találkozón az idegenbeli alakulat nem szerzett gólt, döntetlen is csak kétszer született.

Forrás: Unibet