Kikapott a Real Madrid

2014. December 31. Wednesday in Hírek, Spanyol Primera Divízió

Gareth Bale
Véget ért a Real Madrid 22 mérkőzéses győzelmi sorozata, miután kikapott a Milantól. Gareth Bale közben megerősítette, hogy nem távozik a csapattól, hogy a Manchester Unitedhez igazolhasson.

A Bajnokok Ligája-, Király-kupa és európai Szuperkupa-győztes, valamint klubvilágbajnoki címet szerző Real Madrid labdarúgócsapata nem zárta szépen a 2014-es esztendőt. A legutóbbi 22 találkozóját megnyerte az együttes, a dubaji barátságos mérkőzésen azonban 4-2-re kikapott az AC Milantól.

Pedig nagyon tartalékosnak nem lehetett nevezni Carlo Ancelotti csapatát, hiszen az első félidőben a Navas – Arbeloa, Varane, Nacho, Coentrao – Khedira, Illaramendi, Isco – Jesé, J. Hernández, C. Ronaldo tizenegy futott ki a gyepre, a másodikban pedig a Casillas – Carvajal, Pepe, Nacho, D. Llorente – J. Rodríguez, Kroos, Isco (M. Llorente, 65.) – Jesé (Raúl de T., 65.) Benzema, Bale csapat.

Vezetést a Milan szerzett Menez góljával, majd El Shaarawy növelte az előnyt, Ronaldo szépített, ismét El Shaarawy következett, Pazzini révén már 4-1 volt a Milannak, a végén pedig Benzema büntetőből állította be a végeredményt.

A második félidőben játszott Gareth Bale, akit a héten hírbe hoztak a Manchester Uniteddel, ám most Dubajban kijelentette, hogy esze ágában sincs elhagyni a Real Madridot.

“Manchester United? Nem, én boldog vagyok Madridban. Imádom a várost, az időjárást és a klubot, amellyel szeretnék újabb trófeákat nyerni. A szerződésem kétezer-tizenkilencig a Real Madridhoz köt, de lehet, hogy még tovább is maradok” – fogalmazott a walesi szélső.

A Real Madrid a spanyol bajnokságot vezeti, a következő fordulóban pedig rangadót játszik, hiszen a negyedik helyezett Valenciához látogat. A hazaiak győzelmére 5.50 az odds, a döntetlenre 4.33, a Real sikerére pedig 1.53 a szorzó.

Forrás: Unibet