Horvátország vs. Portugália – 2016/06/25

2016. June 24. Friday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás, UEFA EURO-2016

Horvátország VS

UEFA Euro 2016

2016/06/25 21:00 (CET),

Stade Bollaert-Delelis

Portugália
Teljesítmény:

Euro 2016, nyolcaddöntő: Horvátország Portugáliával küzd meg a negyeddöntőbe jutásárt a Stade Bollaert-Delelis-ben.

Horvátország 7 ponttal az EB D csoportját nyerte meg Spanyolország előtt, miután legyőzte Törökországot 1-0-ra, Spanyolországot 2-1-re és 2-2 arányú döntetlent ért el Csehország ellen.

Amint tudjuk Portugália az F csoportból jutott tovább Magyarország és Izland mögött harmadiknak 3 ponttal és 3 döntetlennel, 1-1 Izland ellen, 0-0 Ausztria ellen és 3-3 Magyarország ellen.

A szakemberek nagyon szoros mérkőzésre számítanak, úgy vélik, hogy talán kicsit esélyesebb a győzelemre Horvátország.

1 | 2.63 1 | 2.63 Unibet X | 3.00 X | 3.00 Sportingbet 2 | 3.10 2 | 3.10 Winmasters

Ante Cacic, a horvátok szövetségi kapitánya megtesz mindent azért, hogy csapata nyerni tudjon Ronaldoék ellen. Cacic kezdőcsapatában több mint bizonyos, hogy ott lesz Kalinic, Rakitic, Modric, Mandzukic, Corluka és Srna is.

Portugália szövetségi edzője, Fernando Santos együttesével végre szeretné megszerezni első győzelmét az EB-n és azzal együtt persze a továbbjutást. Santos mester pályára lépő csapatában valószínűleg ott lesz Ronaldo, Nani, Carvalho, Moutinho, Pepe és Gomes is.

A két válogatott eddig hivatalos mérkőzésen 3-szor találkozott egymással, mindhárom mérkőzést a portugálok nyerték.

Az utóbbi mérkőzéseik:

Csapat Mérkőzések száma Győzelem Döntetlen Vereség
Horvátország 10 8 2
Portugália 10 4 3 3

Úgy gondolom, hogy ez a találkozó a rendes játékidőben döntetlennel zárul. Tippem tehát X.