2015. July 16. Thursday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, Gold Cup, PRÉMIUM tartalom

2015/07/19 02:00 (CET),

M&T Bank Stadion, Baltimore

Jamaika
Teljesítmény:

Észak- és Közép-Amerika, Gold Cup, negyeddöntő: az egyik negyeddöntőben Haiti labdarúgó-válogatottja Jamaika válogatottjával találkozik.

Haiti 4 ponttal, azaz egy győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel az A csoport 2. helyén végzett. Legyőzte Hondurast 1-0-ra, 1-1-es döntetlent ért el Panama ellen és 1-0-ra kikapott az USA válogatottjától.

Jamaika 7 ponttal megnyerte a B csoportot, 2-2 arányú döntetlent játszott Costa Ricával, 1-0-ra legyőzte Kanadát, majd 1-0-ra El Salvadort.

A szakértők szerint ezen a mérkőzésen Jamaikának van nagyobb esélye a győzelemre, de Haiti válogatottjának is lesz egy-két szava.

1 | 4.00 1 | 4.00 Unibet X | 3.00 X | 3.00 Unibet 2 | 2.05 2 | 2.05 Unibet

Marc Collat, Haiti francia szövetségi kapitánya jó játékot és továbbjutást kér tanítványaitól.

A másik oldalon Winfried Schäfer, Jamaika kapitánya győzni és továbbjutni küldi a pályára játékosait.

Haiti válogatottja 2002-ben és 2009-ben jutott el eddig a szintig az aranykupában, most szeretnének továbblépni.

Jamaika az aranykupán 1993-ban bronzérmes lett, 1998-ban a 4. helyen végzett, 2003-ban, 2005-ban és 2011-ben bejutott a negyeddöntőbe.

A két válogatott 7-szer találkozott eddig egymással, Haiti egyszer sem tudott nyerni, 2-szer döntetlen született, 5-ször pedig Jamaika diadalmaskodott. Az utolsó egymás elleni mérkőzésen 2014-ben Jamaika 2-0-ra győzött.