Győzni járnak az olaszok Oroszországba

2014. November 25. Tuesday in Hírek, UEFA Bajnokok Ligája

Francesco Totti
Ha az AS Roma legyőzi idegenben a CSZKA Moszkvát kedden este a labdarúgó Bajnokok Ligájában, és a Manchester City nem nyer a Bayern München ellen, akkor az utolsó csoportforduló eredményeitől függetlenül bejut a legjobb 16 közé.

Az AS Roma továbbra is tapad a listavezető Juventusra az olasz labdarúgó-bajnokságban, a hétvégén Atalantában tudott nyerni a fővárosi együttes úgy, hogy a hazaiak már az első percben megszerezték a vezetést, de Ljajic és Nainggolan révén még az első félidőben fordítottak a vendégek. A keddi BL-ellenfél, a CSZKA Moszkva ugyancsak 2-1-re végzett idegenben a hétvégi orosz bajnokin, csakhogy a moszkvaiak kikaptak a rangadón a Krasznodartól, amely így meg is előzte őket a tabellán, és feljött a második helyre, a CSZKA a harmadik.

A BL-ben mindkét együttes 4-4 ponttal áll, ami négy forduló után nem tűnik soknak, viszont a 12 pontos, hibátlan Bayern München mögött még bármi előfordulhat, hiszen a Manchester Citynek is 2 pontja van két fordulóval a vége előtt. Pontazonosság esetén az egymás elleni eredmény számít, és mivel az első fordulóban a Roma nagyon magabiztosan, 5-1-re legyőzte hazai pályán a CSZKA-t, így egy újabb sikerrel az olaszok gyakorlatilag a 16 között érezhetik magukat. Igaz, ehhez az is kel, hogy a Manchester City ne nyerje meg az utolsó két meccsét.

Az olasz csapatok egyébként győzni járnak Oroszországba, hiszen a legutóbbi hét orosz-olasz nemzetközi kupameccsből hatot az olaszok nyertek. “Hatalmas lökést adott nekünk a hétvégi meccs, amikor fordítani tudtunk, győzni megyünk Moszkvába is” – nyilatkozta Francesco Totti, a Roma legendája.

A keddi BL-meccsen a hazai pályán játszó CSZKA győzelmére 3.00, a döntetlenre 3.40, a Roma sikerre pedig 2.50 a szorzó.

Forrás: Unibet