Ausztrália vs. Hollandia – 2014/06/18

2014. June 17. Tuesday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás, Világbajnokság 2014

Ausztralia VS

Világbajnokság 2014

2014/06/18 18:00 (CET),

Estadio Beira-Rio

Hollandia
Mérkőzések: Teljesítmény: Mérkőzések:

Világbajnokság 2014, B-csoport, 2. kör: Porto-Alegre-ben a Beira-Rio stadionban Ausztrália válogatottja Hollandiával találkozik.

Ausztrália az első mérkőzésen 3-1 arányú vereséget szenvedett Chile labdarúgó-válogatottjától. A gólszerzők Chile részéről Alexis Sanchez (12.), Valdivia (14.) és Beausejour (92.) voltak, míg Ausztrália részéről Cahill (35.) talált be. A mérkőzés nem zajlott olyan simán mint ahogy azt az eredmény mutatja. Chile előbb 2-0-ra vezetett, aztán váratlanul Cahill betalált, utána Ausztália akár ki is egyenlíthetett volna. Ez azonban nem sikerült és a mérkőzés hajrájában a chileiek újra betaláltak.

Ausztrália a következő felállásban játszott:

• kapus: Mat Ryan;
  • védők: Ivan Franjic, Matthew Spiranovic, Alex Wilkinson, Jason Davidson;
  • középpályások: Mark Bresciano, Mile Jedinak, Mark Milligan;
  • csatárok:Tommy Oar, Mathew Leckie, Tim Cahill.

Csereként beálltak Ryan McGowan a 49. percben, Ben Halloran a 69. percben és James Troisi a 78. percben.

Valószínűleg a hollandok elleni összeállítás sem fog sokban különbözni.

Hollandia az első csoport-mérkőzésén meglepetésre 5-1-re simán legyőzte a világbajnok spanyol válogatottat. Az első gólt a spanyolok szerezték a 27. percben tizenegyesből, Xabi Alonso volt eredményes, az első félidő végén a hollandok kiegyenlítettek, a másodikban pedig még négy gólt rámoltak be Iker Casillas kapujába. A narancssárgák góljait van Persie (44., 72.), Robben (53., 80.) és de Vrij (64.) szerezték. A hollandok ilyen arányú győzelme is teljesen megérdemelt volt.

Louis van Gaal a spanyolok ellen a következő játékosokat küldte a pályára:

• kapus: Jasper Cillessen;
  • védők: Ron Vlaar, Daley Blind, Stefan de Vrij, Bruno Martins Indi, Daryl Janmaat;
  • középpályások: Jonathan de Guzman, Wesley Sneijder, Nigel de Jong;
  • csatárok:Robin van Persie, Arjen Robben.

Csereként a 62. percben beállt Georginio Wijnaldum, a 72, percben Joel Veltman és a 79. percben Jeremain Lens.

Az ausztrálok elleni összeállítás sem fog sokban különbözni ettől.

1 | 17.00 1 | 17.00 Unibet X | 6.75 X | 6.75 Unibet 2 | 1.20 2 | 1.20 Unibet

Ha a hollandok megnyerik ezt a mérkőzésüket, akkor nagy lépést tesznek a csoportból való továbblépés fele. Egyértelműen ők a favoritok, de ha nem veszik komolyan az ausztrálokat azok még meglepetésre is képesek.

Nem hiszem azt, hogy a holland válogatott megengedné magának azt, hogy ne nyerjen Ausztrália ellen. Úgy gondolom, hogy ezt a mérkőzést is megnyeri Hollandia. Tippem tehát 2-es.

Fogadási tippünk:Nyertes tipp