Zenit Szentpétervár vs. Benfica – 2016/03/09

2016. March 8. Tuesday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, PRÉMIUM tartalom, UEFA Bajnokok Ligája

FC Zenit Saint Petersburg VS

UEFA Bajnokok Ligája

2016/03/09 18:00 (CET),

Petrovsky

Benfica Lisbon
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó: a Zenit Szentpétervár otthonában, a Petrovsky stadionban fogadja a portugál Benficat.

Az első fordulóban a Benfica 1-0 arányú győzelmet aratott Jonas hosszabbításában szerzett góljával.

A Zenit a Benfica elleni találkozó után két mérkőzést játszott, előbb az Orosz Kupa negyeddöntőjében hosszabbításban győzte le 1-0-ra a Kubant, majd a Premjer Ligában a Krasznodar vendégeként 0-0 arányú döntetlent ért el.

A Benfica 3 meccset játszott az orosz csapat elleni találkozó után, mindhármat a portugál bajnokságban, előbb a Ferreirát győzte le annak otthonában 3-1-re, aztán a Madeirát látta vendégül és győzte le 2-0-ra, majd legutóbb a Sporting CP otthonában tudott nyerni 1-0-ra.

A szakértők szoros mérkőzésre számítanak, a győzelemre a hazai együttesnek van nagyobb esélye, azt, hogy ki lesz a továbbjutó nagyon nehéz megjósolni.

1 | 2.10 1 | 2.10 Unibet X | 3.50 X | 3.50 Unibet 2 | 3.80 2 | 3.80 Sportingbet

A Zenit vezetőedzője, Andre Villas-Boas csapatával nyerni és továbbjutni szeretne. A kezdőcsapatban több mint bizonyos, hogy ott lesz Dzyuba, Hulk, Danny, Witsel és Garcia is.

Rui Vitoria, a Benfica menedzsere a továbbjutásért utazik csapatával Szentpétervárra, de tisztában van azzal, hogy nagyon nehéz dolguk lesz. A pályára lépő játékosok között valószínűleg ott lesz Jonas, Mitroglou, Samaris, Gaitan és Jardel is.

A két együttes eddig 5-ször találkozott egymással, a Zenit 3-szor tudott nyerni, a Benfica pedig 2-szer győzött.