2014. March 19. Wednesday in Elemzés, Foci elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás, UEFA Európa Liga

San Paolo Stadion

FC Porto
Liga pozíció: 3 Liga pozíció: 3
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó: a visszavágók egyik legérdekesebb mérkőzésén az SSC Napoli fogadja otthonában az FC Portot.

Az első mérkőzésen az FC Porto otthonában le tudta győzni 1-0 arányban az SSC Napolit, a találkozó egyetlen gólját Martinez szerezte az 57. percben.

A Napoli a Porto elleni vereség után egy mérkőzést játszott, mégpedig a Serie A-ban a Torino vendégeként és 1-0-ra nyerni tudott Higuain 90. percben szerzett góljával, játéka azonban nem volt túl meggyőző. Az Azzurri 58 pontjával 3. az olasz bajnokságban 17 pont távolságra az első helyen álló Juventustól.

A Porto miután nyerni tudott a Napoli ellen, a Sporting CP-vel találkozott annak otthonában és kikapott 1-0-ra. Az FC Porto 46 pontjával 3. a portugál Liga Zon Sagresben 12 pont távolságra az első helyen álló Benficatól.

1 | 1.85 1 | 1.85 Unibet X | 3.60 X | 3.60 Unibet 2 | 4.00 2 | 4.00 Unibet

Egyik csapatnak sem sikerült túl jól a felkészülő mérkőzése a visszavágóra, de biztosan nagy csatát fog hozni ez a mérkőzés, mindkét együttes teljes erőbedobással fog küzdeni.

Az Azzurri az utóbbi 11 hazai mérkőzéséből 9-et megnyert, 2 pedig döntetlenre végződött.

A Sárkányok az utóbbi 10 idegenbeli mérkőzésükből 5-öt elveszítettek, 3-szor döntetlent értek el és csak 2-szer tudtak nyerni.

Az FC Porto előny csak 1 gól, az egy nagyon törékeny előny, de mindenképpen előny mert a Napolinak legalább 2 góllal kell nyerni a továbbjutáshoz.

Úgy gondolom, hogy a Napoli megnyeri ezt a meccset, de az nem biztos, hogy elég lesz a továbbjutáshoz. Tippem tehát 1-es.

Fogadási tippünk: Vesztes tipp