2014. April 9. Wednesday in Elemzés, Futball elemzés, PRÉMIUM tartalom, Tippek, UEFA Európa Liga

Ramón Sánchez Pizjuán

FC Porto
Liga pozíció: 5 Liga pozíció: 3
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó: a spanyol Sevilla FC látja vendégül a portugál FC Portot.

Az első mérkőzésen a “sárkánytanyán” az FC Porto Mangala 31. percben rúgott góljával nyert 1-0 arányban.

A Sevilla a Porto elleni mérkőzés után az Espanyolt fogadta és győzte le egy gólzáporos mérkőzésen 4-1-re.

Az FC Porto az Académicat látta vendégül a portugál bajnokságban és nyert 3-1-re.

Mindkét csapat jó előjelekkel készült fel a visszavágóra, szoros összecsapásra számíthatunk.

1 | 1.88 1 | 1.88 Unibet X | 3.50 X | 3.50 Sportingbet 2 | 4.20 2 | 4.20 Unibet

A Sárkányok nyertek 1-0-ra az első mérkőzésen, ami nyilvánvalóan előnynek számít, de mindent összevetve, szerintem mindkét csapatnak 50-50% esélye van a továbbjutásra.

A csapatok eddig 3-szor találkoztak, mindig szoros eredmény született és mindig egy gól döntött, 1-szer a Sevillistas nyert (1-0) és 2-szer az FC Porto tudott nyerni (2-1, 1-0).