Hollandia vs. Mexikó – 2014/06/29

2014. June 27. Friday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás, Világbajnokság 2014

Hollandia VS

Világbajnokság 2014

2014/06/29 18:00 (CET),

Estadio Placido Aderaldo Castelao

Mexiko
VB 2014: Teljesítmény: VB 2014:

Világbajnokság 2014, nyolcaddöntő: Fortalezaban a Placido Aderaldo Castelao stadionban bonyolítják le a Hollandia és Mexikó közötti világbajnoki mérkőzést.

Hollandia a B-csoportban végzett az élen 9 ponttal és 10:3-as gólaránnyal, miután előbb Spanyolországot iskolázta le 5-1-re, aztán Ausztráliát győzte le 3-2-re, majd Chile felett diadalmaskodott 2-0-ra.

Louis van Gaal szövetségi kapitány a 3 mérkőzésen a következő játékosoknak adott lehetőséget:

• kapus: Jasper Cillessen;
  • védők: Ron Vlaar, Daley Blind, Stefan de Vrij, Joel Veltman, Bruno Martins Indi, Daryl Janmaat, Memphis Depay;
  • középpályások: Jonathan de Guzman, Georginio Wijnaldum, Wesley Sneijder, Nigel de Jong, Dirk Kuyt, Terence Kongolo, Leroy Fer;
  • csatárok:Robin van Persie, Jeremain Lens, Arjen Robben.

3-3 gólt szerzett Robin van Persie és Arjen Robben, kettőt Memphis Depay és egyet-egyet Stefan de Vrij és Leroy Fer.

Az első két mérkőzésen Robin van Persienek sikerült begyűjtenie két sárga lapot, ezért a harmadik találkozón már pihent. Rajta kívül még egy-egy sárgája van Jonathan de Guzmannak, Stefan de Vrijnek és Daley Blindnek.

Hollandiának 9 részvétele van a világbajnokságokon, 1974-ben, 1978-ban és 2010-ben ezüstérmet szereztek.

Mexikó vereség nélkül második lett az A-csoportban Brazília után 7 ponttal és 4:1-es gólaránnyal, miután az első mérkőzésen 1-0-ra nyerni tudott Kamerun ellen, a másodikon 0-0-ás döntetlent ért el Brazíliával, a harmadikon pedig 3-1-re győzte le Horvátországot.

Szövetségi kapitányuk Miguel Herrera a következő játékosokat használta a keretből:

• kapus: Guillermo Ochoa;
  • védők: Miguel Layun, Francisco Rodriguez, Rafael Marquez, Hector Moreno;
  • középpályások: Paul Aguilar, Hector Herrera, Carlos Salcido, Andres Guardado, Marco Fabian, Jose Juan Vazquez;
  • csatárok:Giovani Dos Santos, Oribe Peralta, Javier Hernandez, Raul Jiménez, Carlos Pena.

Oribe Peralta, Rafael Marquez, Andres Guardado és Javier Hernandez egy-egy gólt szerzett.

Jose Juan Vázqueznek két sárgája van, ezért ezen a mérkőzésen nem fog játszani, Hector Moreno, Paul Aguilar és Rafael Marquez egy-egy sárga lapot gyűjtöttek be.

Mexikó 14-szer szerepelt a világbajnokságokon, kétszer, 1970-ben és 1986-ban a negyeddöntőig jutott el.

A két válogatott 6 mérkőzést játszott egymással, 3-at a hollandok nyertek meg, 1 döntetlen született és 2-szer Mexikónak sikerült nyernie, a gólarány 11:11.

Az utóbbi két találkozón Hollandia nyert egyaránt 2-1-re, mindkét mérkőzés barátságos volt. Utoljára világbajnokságon 1998-ban találkoztak, akkor 2-2 arányú döntetlen született.

1 | 2.10 1 | 2.10 Winmasters X | 3.50 X | 3.50 Unibet 2 | 3.60 2 | 3.60 Unibet

A szakmában valamivel esélyesebbnek tartják Hollandiát, de egy olyan csapatot akikkel nem bírt Brazília, soha nem szabad leírni. Jó mérkőzésre számíthatunk, amelyen Mexikó többet fog támadni.

Azt hiszem, hogy Mexikó ellen Hollandia fogja tudni játszani a saját játékát és felül fog kerekedni. Tippem tehát 1-es.

Fogadási tippünk:Nyertes tipp