FC Salzburg vs. Ajax Amsterdam – 2014/02/27

2014. February 26. Wednesday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, UEFA Európa Liga

Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó: az osztrák Salzburg otthonában fogadja a holland Ajax Amsterdamot.

Az első mérkőzésen kimagasló játékkal a Salzburg 3-0 arányban lehengerelte az Ajax Amsterdamot saját otthonában. Soriano kétszer talált be a holland kapuba, előbb a 14 percben büntetőből, aztán a 35. percben, a 21. percben Mane volt eredményes.

1 | 1.55 1 | 1.55 Unibet X | 4.30 X | 4.30 Sportingbet 2 | 5.25 2 | 5.25 Unibet

A továbbjutás nem lehet kétséges, Gulácsi Péter és csapata ilyen előnyt nem veszíthetnek el, ellenben a mérkőzés eredménye bármi lehet. Az Ajax egy olyan együttes, amely képes jól szerepelni egy megalázó vereség után is.

Úgy gondolom, hogy a Salzburg ezen a mérkőzésen is jól szerepel és újra nyerni fog. Tippem tehát 1-es.

Fogadási tippünk: Nyertes tipp