Eintracht Frankfurt vs. FC Porto – 2014/02/27

2014. February 26. Wednesday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, UEFA Európa Liga

Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó: a német Eintracht Frankfurt otthonában fogadja a portugál FC Portot.

Az első mérkőzés 2-2 arányú döntetlennel végződött, miután a portugál csapat a 72. percig 2-0-ra vezetett Quaresma (44′) és Varela (68′) góljaival. A 72. percben a németektől Joselu talált be, majd a 77. percben jött a hidegzuhany, a sasok Alex öngóljával egyenlítettek.

1 | 3.00 1 | 3.00 Unibet X | 3.40 X | 3.40 Unibet 2 | 2.38 2 | 2.38 Sportingbet

A németeknek elég lesz egy 0-0-ás vagy 1-1-es döntetlen is, de a portugál csapatnak csak a győzelem jó, esetleg 3-3-as vagy az feletti döntetlen. A portugálok nem adták fel még a továbbjutás lehetőségét.

Úgy gondolom, hogy ezen a mérkőzésen a sárkányok legyőzik a sasokat. Tippem tehát 2-es.

Fogadási tippünk: Vesztes tipp