Atletico Madrid vs. Bayern München – 2016/04/27

2016. April 24. Sunday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás, UEFA Bajnokok Ligája

Atletico Madrid VS

UEFA Bajnokok Ligája

2016/04/27 20:45 (CET),

Vicente Calderon

Bayern München
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés: a spanyol Atletico Madrid otthonában, a Vicente Calderonban fogadja a Bayern München labdarúgó-csapatát.

Az Atletico Madrid a Bajnokok Ligája C csoportját nyerte meg a Benfica előtt, aztán a nyolcaddöntőben a PSV Eindhovent ütötte el a továbbjutástól (0-0, 0-0, büntetők: 8-7), majd a negyeddöntőben a Barcelonának állta útját (1-2, 2-0).

A Primera Divízióban az Atletico 82 pontjával a második a Barcelona mögött, egyenlő pontszámmal.

Az atléták az utóbbi 5 mérkőzésüket sorozatban megnyerték, legutóbb a Malaga volt a vendégük és 1-0-ra győztek.

A Bayern München a Bajnokok Ligája F csoportját nyerte meg az Arsenal előtt, majd a nyolcaddöntőben a Juventus ellenében jutott tovább (2-2, hosszabbítás után 4-2), aztán a negyeddöntőben a Benfica ellenében jutott tovább (1-0, 2-2).

A német Bundeliga első helyét foglalja el a Bayern München 81 ponttal, 7 ponttal megelőzve a Borussia Dortmundot.

Az utóbbi 11 mérkőzésükön a bajorok nem találtak legyőzőre, legutóbb a Hertha BSC vendégei voltak és 2-0-ra nyerni tudtak.

Ezen a szinten a Bajnokok Ligája minden mérkőzése szoros, hát ez is az lesz, így vélekednek a szakemberek, de a győzelemre azért a vendég Bayern München csapatának nagyobb esélyt adnak.

1 | 3.00 1 | 3.00 Unibet X | 3.25 X | 3.25 Sportingbet 2 | 2.50 2 | 2.50 Winmasters

Diego Simeone, az Atletico Madrid vezetőedzője azt szeretné, hogy játékosai olyan eredményt érjenek el, mely bizakodással tölti majd el a visszavágó előtt. Simeone mester kezdőcsapatában több mint bizonyos, hogy ott lesz Griezmann, Torres, Koke, Gabi, Juanfran és Niguez is.

A Bayern München menedzsere, Pep Guardiola győzni utazik együttesével Madridba, azonban tudatában van annak, hogy a Barcelonát kiejtő Atletico Madrid nagy játékerőt képvisel. Guardiola csapatában biztosan pályára lépik majd Lewandowski, Götze, Ribery, Muller, Vidal és Neuer is.

A két csapat hivatalosan soha nem találkozott egymással, így ebből a szempontból is nagyon érdekes lesz ez a mérkőzés.