PFK Ludogorec Razgrad vs. SS Lazio – 2014/02/27

2014. February 27. Thursday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, UEFA Európa Liga

Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó: a bolgár Ludogorec otthonában fogadja az olasz Laziot.

Az első mérkőzésen a Ludogorec 1-0 arányban győzni tudott a Lazio otthonában Bezjak 45. percben rúgott góljával.

A Ludogorec az utolsó találkozóján a Botev Plovdiv ellen 2-2 arányú döntetlent harcolt ki annak otthonában. A Ludogorec jelenleg vezeti a bolgár bajnokságot 54 pontjával.

A Lazio utolsó mérkőzésén a Sassuolo ellen nyert 3-2-re saját otthonában, jelenleg a 10. az olasz Serie A-ban.

1 | 2.70 1 | 2.70 Sportingbet X | 3.40 X | 3.40 Unibet 2 | 2.75 2 | 2.75 Unibet

A bolgár csapatnak elég akár egy döntetlen is, de az olaszoknak nyerni kell, 1-0-ás győzelem hosszabbításhoz vezet.

Tud erősítni a Lazio, hogy nyerjen a Ludogorec otthonában? Nehéz ezt megmondani, bár a bolgárok menetelését nehéz megszakítani.

Úgy gondolom, hogy a hazai együttes újra nyerni fog, folytatódik a bolgár csapat jó szereplése. Tippem tehát 1-es.

Fogadási tippünk: Vesztes tipp