2016. May 2. Monday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, PRÉMIUM tartalom, UEFA Európa Liga

Anfield

Villarreal CF
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, elődöntő, visszavágó: az angol Liverpool otthonában, az Anfieldben fogadja a spanyol Villarreal labdarúgó-csapatát.

Az első mérkőzésen, a Liverpool balszerencséjére, a Villarreal 1-0-ra győzött Adrian hosszabbításban szerzett góljával.

A Liverpool a Villarreal elleni meccs után egy mérkőzést játszott mégpedig a Swansea ellen, annak otthonában és 3-1 arányú vereséget szenvedtek.

A Villarreal a Vörösök elleni győzelmük után a Valencia vendégei voltak és 2-0-ra győzni tudtak.

A szakértők a Liverpoolnak jóval nagyobb esélyt adnak a győzelemre mint a Villarrealnak, aztán az más kérdés, hogy az a győzelem elég lesz-e a továbbjutáshoz.

1 | 1.73 1 | 1.73 Unibet X | 3.75 X | 3.75 Sportingbet 2 | 5.15 2 | 5.15 Unibet

Jürgen Klopp , a Liverpool menedzsere győzelemre és továbbjutásra szeretné vezényelni csapatát, de tudatában van annak, hogy nagyon nehéz dolguk lesz és ráadásul a Liverpool nem teljesített túl jól az utolsó meccsén. Klopp pályára lépő csapatában valószínűleg ott lesz Firmino, Coutinho, Lallana, Milner, Lucas Leiva és Lovren is.

A Villarreal vezetőedzője, Marcelino csapatával továbbjutni utazik Liverpoolba, a mester tudja azt, hogy a Liverpool néha csodákra képes. Marcelino kezdőcsapatában biztosan ott lesz Soldado, Adrian, Mario Gaspar, Pina, Ruiz és Bailly is.

Egy esetleges 1-0-ás Liverpool győzelem a rendes játékidőben csak hosszabbításhoz vezet, a Liverpoolnak tehát több mint egy gólkülönbséggel kell nyernie, döntetlen vagy Villarreal győzelem esetében a spanyolok jutnak tovább.