2016. April 13. Wednesday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, PRÉMIUM tartalom, UEFA Európa Liga

2016/04/14 21:05 (CET),

Anfield

Borussia Dortmund
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó: ezen a döntőnek is beillő negyeddöntő-mérkőzésen a Liverpool fogadja otthonában a Borussia Dortmundot.

Az első találkozón Dortmundban 1-1 arányú döntetlen született, a Liverpool gólját Origi szerezte az első félidőben, aztán a második félidő elején Hummels egyenlített.

A Liverpool a Dortmund elleni csata után a Stoke Cityt fogadta és győzte le 4-1-re. A Borussia Dortmund a Schalke 04 vendége volt és 2-2 arányú döntetlent harcolt ki.

A szakértők nagyon szoros mérkőzésre számítanak, de valamivel nagyobb esélyt adnak a Dortmundnak a győzelemre. Az való igaz, hogy a Liverpoolnak nagyon nehéz dolga lesz, ugyanis a Dortmund a múlt év december 19.-e óta nem kapott ki.

1 | 3.00 1 | 3.00 Unibet X | 3.60 X | 3.60 Sportingbet 2 | 2.40 2 | 2.40 Winmasters

A Liverpool menedzsere, Jürgen Klopp tisztában van volt csapatának képességeivel, jól ismeri a dortmundiakat és megpróbálja megtalálni az útat, hogy jelenlegi csapatával túllépjen rajtuk. Klopp megpróbálja a lehető legjobb tizenegyet összeállítani, a pályára lépők között valószínűleg ott lesz Origi, Sturridge, Milner, Moreno, Lallana és Clyne is. Amit biztosra tudni lehet, az az, hogy Jordan Henderson, a csapatkapitány sérült és nem játszhat.

Thomas Tuchel, a Borussia Dortmund vezetőedzője győzni és továbbjutni utazik együttesével Liverpoolba, azzal azonban tisztában van, hogy Klopp mester csapatával nem lesz egyszerű ez. A német csapatban biztosan jelen lesz Hummels, Bender, Durm, Mkhitaryan, Aubameyang és Reus is.