Kamerun vs. Brazília – 2014/06/23

2014. June 22. Sunday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás, Világbajnokság 2014

Kamerun VS

Világbajnokság 2014

2014/06/23 22:00 (CET),

Estadio Nacional Mane Garrincha

Brazília
Mérkőzések: Teljesítmény: Mérkőzések:

Világbajnokság 2014, A-csoport, 3. kör: a brazíliavárosi Estadio Nacional Mane Garrinchaban Kamerun labdarúgó-válogatottjával játszik a házigazda Brazília.

Kamerun 0 ponttal és 0:5-ös gólaránnyal az A-csoport utolsó, vagyis 4. helyén tartózkodik. Előbb Mexikótól kaptak ki 1-0-ra, majd a horvát válogatott ellen maradtak alul 4-0-ra.

Kamerun kezdő tizenegye a horvátok ellen a következő játékosokból tevődött össze:

• kapus: Charles Itandje;
  • védők: Benoit Assou Ekotto, Nicholas Nkoulou, Aurelien Chedjou;
  • középpályások: Stephane Mbia, Joel Matip, Alexandre Song, Enoh Eyong, Benjamin Moukandjo;
  • csatárok:Vincent Aboubaker, Eric Choupo-Moting.

Dany Nounkeu a szünetben állt be Aurelien Chedjou helyett, Pierre Webo a 70. percben Vincent Aboubaker helyett, majd a 75. percben Edgar Salli helyettesítette Eric Choupo-Motinggot.

Az összeállításban biztosan lesznek változások, annyi azonban bizonyos, hogy Alexandre Song piros lapja miatt nem fog játszani

Brazília vezeti az A csoportot 4 ponttal és 3:1-es gólaránnyal, az első meccsén 3-1 arányú győzelmet aratott a horvát válogatott felett, majd 0-0-ás döntetlent ért el Mexikóval. A brazil válogatott egyik meccsén sem volt túl meggyőző, ilyen játékkal nem tudnak világbajnokok lenni, de az is lehet, hogy mindig csak annyit adnak amennyi szükséges a továbbjutáshoz.

Mexikó ellen a brazil kezdő tizenegy a következő volt:

• kapus: Julio César;
  • védők: Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo;
  • középpályások: Paulinho, Ramires, Luiz Gustavo, Oscar;
  • csatárok:Fred, Neymar.

Rajtuk kívül Bernard (a szünetben), Jo (68′) és Willian (84′) állt be Ramires, Fred és Oscar helyére.

A brazil válogatott összeállítása nem fog sokat változni.

1 | 25.00 1 | 25.00 Unibet X | 10.00 X | 10.00 Unibet 2 | 1.12 2 | 1.12 Winmasters

Ennek a mérkőzésnek egyetlen esélyese van, mégpedig Brazília. Óriási meglepetés lenne egy kameruni győzelem. Abban az esetben előfordulhatna az, hogy Brazília kiesik. Kamerun eddig egyik mérkőzésén sem mutatott nagyot, játékuk a brazilok ellen sem fog sokat változni.

Brazília simán megnyeri ezt a mérkőzést, tippem tehát 2-es.

Fogadási tippünk:Nyertes tipp