2014. April 8. Tuesday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, PRÉMIUM tartalom, UEFA Európa Liga

Juventus Arena

Olympique Lyonnais
Liga pozíció: 1 Liga pozíció: 5
Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó: az olasz Juventus FC látja vendégül a francia Olympique Lyonnaist.

Az első mérkőzésen a Stade Gerlandban a Juventus 1-0 arányú győzelmet aratott Bonucci 85. percben rúgott góljával.

A Lyon elleni mérkőzés után a Juventusnak egy találkozója volt a Livornoval saját otthonában és 2-0 arányú győzelmet aratott.

Ugyancsak egy mérkőzést játszott a Lyon is, ők a Valenciennes vendégei voltak és 2-1-re nyertek.

1 | 1.30 1 | 1.30 Sportingbet X | 5.00 X | 5.00 Sportingbet 2 | 10.00 2 | 10.00 Unibet

A Juventus megnyerte az első mérkőzést, így nagy lépést tett a továbbjutás fele, attól függetlenül nem lesz könnyű találkozója a Lyonnal.

A Juventus nyerni szeretne ezen a mérkőzésen, a Lyon pedig tisztességesen helytállni.

A két csapat eddig 2-szer találkozott egymással, mindkét találkozó a Juventus győzelmével ért véget.