2014. June 24. Tuesday in Elemzés, Foci elemzés, Foci tippek, PRÉMIUM tartalom, Világbajnokság 2014

2014/06/25 22:00 (CET),

Arena Amazonia

Svajc
Mérkőzések: Teljesítmény: Mérkőzések:

Világbajnokság 2014, E-csoport, 3. kör: Manausban, az Amazonia arénában küzd meg egymással Honduras és Svájc labdarúgó-válogatottja.

Honduras nulla ponttal és 1:5-ös gólaránnyal az E-csoport negyedik helyét foglalja el. Az első mérkőzésén 3-0-ra kapott ki Franciaországtól, a másodikon pedig 2-1-re Ecuadortól. Már csak elméleti esélyei vannak a továbbjutásra.

Ecuador ellen kezdőcsapatuk a következő játékosokból tevődött össze:

• kapus: Noel Valladares;
  • védők: Brayan Beckeles, Víctor Bernárdez, Maynor Figueroa, Emilio Izaguirre;
  • középpályások: Óscar Boniek García, Luis Garrido, Roger Espinoza, Jorge Claros;
  • csatárok:Carlo Costly, Jerry Bengston.

Luis Fernando Suarez szövetségi kapitány a szünetben beküldte Juan Carlos Garcíat Emilio Izaguirre helyére, majd a 71. és a 83. percben Mario Martínezt és Marvin Chávezt Luis Garrido és Óscar Boniek García helyére.

Svájc első mérkőzésén 2-1-re nyert Ecuador ellen, a másodikon pedig 5-2-re kikapott Franciaországtól. Így 3 ponttal és 4-6-os gólaránnyal harmadik a csoportjában. Továbbjutása nem csak ennek a mérkőzésnek az eredményétől függ, hanem a csoport másik találkozójának eredményétől is.

A franciák ellen Ottmar Hitzfeld kapitány a következő játékosokat küldte pályára:

• kapus: Diego Benaglio;
  • védők: Stephan Lichtsteiner, Johan Djourou, Steve von Bergen, Ricardo Rodriguez;
  • középpályások: Valon Behrami, Gökhan Inler, Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Admir Mehmedi;
  • csatárok:Haris Seferovic.

Csereként a 9. percben beállt Philippe Senderos Steve von Bergen helyett, a szünetben Blerim Dzemaili Valon Behrami helyett, a 69. percben pedig Josip Drmic Haris Seferovic helyett.

A két csapat egymás ellen 2010-ben játszott a világbajnokságon, akkor az eredmény 0-0 volt.

1 | 9.00 1 | 9.00 Unibet X | 4.50 X | 4.50 Unibet 2 | 1.40 2 | 1.40 Unibet

Jelenleg a szakemberek jóval esélyesebbnek tartják ezen a mérkőzésen Svájcot, ettől függetlenül bármi megtörténhet.

Úgy gondolom, hogy Svájc megnyeri ezt a találkozót, tippem tehát 2-es.

Fogadási tippünk:Nyertes tipp