2014. June 21. Saturday in Elemzés, Futball elemzés, PRÉMIUM tartalom, Tippek, Világbajnokság 2014

2014/06/22 21:00 (CET),

Estadio Beira-Rio

Algeria
Mérkőzések: Teljesítmény: Mérkőzések:

Világbajnokság 2014, H-csoport, 2. kör: Porto Alegreben az Beira-Rio stadionban ütközik meg egymással Dél-Korea és Algéria labdarúgó-válogatottja.

Dél-Korea az első mérkőzésén Oroszországgal találkozott és 1-1 arányú döntetlent ért el. A mérkőzés első félidejében szinte semmi nem történt, a másodikban pedig valamivel többet mutattak a csapatok, egy-egy gólt értek el. A gólokat Li Kun Ho és Alekszandr Kerzsakov érték el a 68. és a 74. percben.

Ezen a mérkőzésen Hong Myung-Bo szövetségi kapitány a következő játékosokat küldte a pályára:

• kapus: Dzsung Szung Rjong;
  • védők: Li Jong, Jun Szuk Jung, Kim Jung Gvon, Hong Dzsong Ho;
  • középpályások: Ki Szung Jung, Han Kuk Jung, Li Csung Jong, Szon Hung Min;
  • csatárok:Ku Dzsa Csol, Pak Csu Jung.

Csereként még beálltak Li Kun Ho(56′), Hvang Szok Ho(73′) és Kim Bo Kjung(84′) Pak Csu Jung , Hong Dzsong Ho és Szon Hung Min helyére.

Valószínűleg Algéria ellen is ez lesz a kezdőcsapat.

Algéria labdarúgó-válogatottja Belgiummal találkozott és egy szoros mérkőzésen végül 2-1 arányú vereséget szenvedtek. Algéria a 70. percig vezetett, de nem sikerült kivédekeznie a mérkőzést. A mérkőzés hajrájában az ellenfél kétszer betalált. A gólszerzők Sofiane Feguli (25′ – 11-esből) illetve Marouane Fellaini (70′) és Dries Mertens (80′) voltak.

Az algériai válogatott a következő felállításban játszott:

• kapus: Rais Mbolhi;
  • védők: Medi Musztafa, Madzsid Bugerra, Rafik Halisz, Fauzi Gulam;
  • középpályások: Szafír Taider, Carl Medzsani, Nabil Bentaleb, Sofiane Feguli, Rijad Mahrez;
  • csatárok:El Arabi Szudani.

A szövetségi kapitány három cserét hajtott végre, a 66. percben El Arabi Szudani helyére Iszlam Szlimani állt be, a 71. percben Rijad Mahrez helyére Medi Lacen, a 84. percben pedig Carl Medzsani helyére Nabil Gilasz.

A Dél-Korea elleni kezdőcsapat nem sokban fog különbözni ettől a felállítástól.

1 | 2.30 1 | 2.30 Winmasters X | 3.30 X | 3.30 Unibet 2 | 3.20 2 | 3.20 Sportingbet

A csoport két gyengébben jegyzett csapata találkozik egymással, de még nekik is esélyeik vannak a továbbjutásra. Mindkét csapatnak a győzelem a megoldás, a döntetlen semmiképpen sem elégséges. Az elemzők Dél-Koreát tartják esélyesebbnek.

Azt gondolom, hogy ezt a mérkőzést Algéria nyeri. Tippem tehát 2-es.

Fogadási tippünk:Nyertes tipp