by

Bayern München vs. Real Madrid – 2014/04/29

2014. April 28. Monday in Elemzés, Mérkőzés elemzés, PRÉMIUM tartalom, Sportfogadás, UEFA Bajnokok Ligája

Hazaiként: Teljesítmény: Vendégként:

UEFA  Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó: a német Bayern München otthonában fogadja a spanyol Real Madridot.

Az első mérkőzésen Madridban a Királyi Gárda nyert 1-0-ra Benzema 19. percben szerzett góljával.

A Real elleni találkozó után a Bayern München egy mérkőzést játszott, a Werder Brement fogadta otthonában és győzte le 5-2-re. A német Bundesligaban jelenleg 84 pontja van és 19 pont előnnyel vezeti a táblázatot. A bajnokságot már megnyerték és bejutottak a Német Kupa döntőjébe, ahol a Borussia Dortmunddal találkoznak.

A bajorok elleni madridi meccs után a Galaktikusok ugyancsak egy mérkőzést játszottak, mégpedig az Osasuna ellen a Primera Divízió 35. fordulójában, melyet 4-0-ra megnyertek. A Real a spanyol bajnoki táblázatban jelenleg 3. és 82 pontja van, hátránya 2 pont a Barcelonaval szemben és 6 pont az Atlético Madriddal szemben, ellenben van egy elmaradt mérkőzésük.

Háromesélyes fogadás (1 X 2)
1 | 1.65 1 | 1.65 Unibet X | 4.10 X | 4.10 Unibet 2 | 4.60 2 | 4.60 Sportingbet

Arjen Robben szerint az Allianz Arena pokollá fog változni és a bajorok sztárja hisz abban, hogy a Bayern München meg tudja fordítani az eredményt.

A másik oldalon a Real Madrid a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágójára a legerősebb támadósorával tud fellépni. Gareth Bale, Karim Benzema és Cristiano Ronaldo az első perctől a pályán lehet.

Az utolsó müncheni találkozó 2012. április 17.-én 2-1-re végződött a bajorok javára, ez az eredmény a Galaktikusok továbbjutását eredményezné.

A Bayern 2000. március 8.-án nyert 4-1-re a Real Madrid ellen Münchenben, azóta 5-ször sikerült nyernie otthonában a Királyi Gárda ellen, az eredmény pedig mindig 2-1 volt.

2000 óta 17 mérkőzést játszott egymás ellen a két csapat, ebből a Bayern München 8-at tudott megnyerni, 2-szer döntetlen született, a Real Madrid pedig 7-szer diadalmaskodott.